Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 40-87 cm-es i-size babahordozó...

40-87 cm-es i-size babahordozót meddig lehet ténylegesen használni majd?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk magasak és a nagyobb gyerekek is se voltak túl nagyok és most a kicsinek ilyen hordozót vettünk. Tudom, hogy majd látom, hogy mikor éri azt a méretet és az a szabály, hogy a lába lehet hajlítva, de a feje nem lóghat túl az ülésen, de ez vajon mikor szokott lenni?

13 kilós és 87 centis kb 15 hónaposan van egy gyerek, de nem tudom elképezni, hogy ez addig jó lenne. Van valakinek tapasztalata?


2022. szept. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a 2,5 évesem 92 cm és 13,2 kg…


Csak a méretre reagálva és nagyon középmezőny arányos gyerek ( se nem duci se nem nyúlánk)



Viszont dualfix i size ülésünk van


4 hónaposan már inkább oda tettem, mint hordozóval cipeltem.


A nagyobb tesó kistermetű ( méretnél emiatt nem őt emlegettem)

4 éves és latszólag még 1 èvet biztosan jó lesz ez az ülés neki.


1,5 éves koráig a nagyszülő kocsijában a babahordozó is jó volt nem lógitt ki a feje..(3 km falun forgalommentesen.) akkor vettünk oda is ülést.



Viszont a nálam alacsonyabb unokatesóm gyerekei a nagyobb üléseket is kinőtték. A z 5 évese 130cm felett van.

2022. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, nagyon hasznos volt. Szóval akkor akár kitarthat tényleg 15 hónapig, de praktikusabb előbb cserélni.

A hordozó fixen a kocsiban lesz ha már a babakocsi sport részét használjuk, de akkor úgy tervezetek, hogy 12-13 hó közt veszünk másik ülést helyette.

2022. szept. 13. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

9 hónapos kora körül érdemes elkezdeni mindenképpen nézelődni.


Nem a méret lesz a gond, hanem a pozíció..

Nem lát majd ki, ez zavarni fogja..


1.

2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!