Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mitől vagy mi miatt lesz egy...

Mitől vagy mi miatt lesz egy babakocsi sznob?

Figyelt kérdés

Itt olvastam hogy egyes tipusokra azt irjak hogy sznob kocsi

Nemigazan ertem miert 😁


2023. okt. 11. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom, a túlárazott és dizájnosabb kocsikra érthetik. Mint a Stokke pl.
2023. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Amikor egy nem is igazàn hasznàlhatò, vagy jòl hasznàlhatò babakocsiz vesz valaki csak a nèv ès design miatt.


Pl stokke nàlunk dimbes-dombos települèsen.. mègis van, akinek ilyen van

2023. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Számomra amelyik 100ezer felett van.

Na meg amik úgy néznek ki mint egy űrhajó

2023. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Amit a "sztárok" reklámoznak, vagy 300.000 be kerul de nem tud semmit, de jó lesz az mert drága. Én 150 ért vettem babakocsit, igaz úgy hogy uniszex színű, és 2 gyereknek is jó lesz.
2023. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De miert lesz az ara miatt sznob?

Ismeretlenul miert kapja meg valaki a sznob jelzet csak mert draga babakocsija van?

Elkepzelheto hogy az az ember tanult,dolgozik a penzert. Akkor miert ne vehetne dragat?


En nagyon nem nezem jo szemmel az ellenszenvet es azt amikor valakit csak azert kategorizalnak be mert valamibol draga van neki legyen az barmi

Tett erte. Nem irigylek senkitol se semmit

Es a ket kezem osszeteszem hogy az irigyseg nem keseriti meg az eletem.

Orulok annak ami nekem van es azzal boven megelegszem.

Szeretet,egeszseg,biztos munka legyen legyen es ha ez megvan en mar boldog vagyok!

2023. okt. 11. 14:20
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

5.Akkor meg mi a francnak írtad ki a kérdést? Önigazolást keresel? Boldog vagy, oké,de őszintén ki a lőtéri kutyát érdekli egy tök anonim oldalon? Miért kell ekkora önigazolás?

Mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Ez nem irigység kérdése. Egyszer én is írtam ki ide már nem tudom melyik babakocsis témára,hogy én annyit nem adnék érte...erre megkaptam H irigykedem... pff,frászt,mire? Egy kocsira? Főleg,hogy én is megvehetném...ha akarnám. És nem akarom. Ha Bill Gates szintű vagyonom lenne,akkor sem vennék bizonyos dolgokat,mert számomra nem ér annyit. Ha neked ér,hát rajta. Ráadásul nem csak irigység létezik. Ha már mindenképp érzelem,én max szánalmat érzek azok iránt,akik azért veszik a babakocsit,mert drága ( és csak azért,tehát presztizsert,semmi másért nem ).

2023. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6

En nem vagyok irigy,viszont te nagyon. Nincs tobb hosszafuzni valom. Arad beloled a rosszindulat

Igy borzalmas lehetnek a mindennapjaid. Eleg csak a felet elolvasni annak amit irtal es rajon az ember.


Probald meg a mindennapjaidba a szepet megtalalni,hidd el neked is jobblesz

Légy pozitiv

2023. okt. 11. 14:47
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
#7 óriási bajok vannak a toronyban..
2023. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez troll kérdés. Nem a kérdés hanem a kérdező többi kommentje. Ennyire nem lehet buta valaki. Nem tudom elképzelni..vagyis el tudom,de nem akarom.
2023. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

"De miert lesz az ara miatt sznob?"


Szerintem nem az ára miatt, hanem a túlárazottsága miatt. Ha valami jó minőségű és (ez lenne a lényeg) jól betölti a funkcióját, és emiatt megkérik az árát, az érthető.


Most itt ez a Stokke babakocsi. Ha a jólszituált anyuka csak városban, kiváló járdán/bevásárlóközpontban megy vele, biztos tök praktikus neki, imádja. Elhiszem, hogy neki teljesen beválik erre.

Aztán vegyünk egy anyukát, aki egy rossz járdákkal teli környéken lakik, ahol a kátyús úton kell vele kínlódnia, de akkor is ezt vette meg, mert ő márpedig megmutatja a többi anyukának, hogy neki telik rá. Na, ez inkább a sznobság.

2023. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!