Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennétek új babakocsit csak a...

Vennétek új babakocsit csak a mózes miatt?

Figyelt kérdés
Van egy jó állapotban lévő sport babakocsink és a hozzá csatlakoztatható hordozó is megvan. Viszont az nekem furcsának tűnik, hogy egy néhány hetes babát csak simán sportrészbe tegyek. Emiatt gondoltam, hogy vennék egy 3in1 babakocsit (persze nem a 300 ezreset). Vagy felesleges?
2019. okt. 10. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mivel van sportkocsitok és hordozótok, abszolút pénzkidobás venni egy 3in1-et. A helyedben vennék használtan egy csak mózeses babakocsit, arra a 4-5 hónapra, amíg egyáltalán kell a mózes.
2019. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Az én gyerekm 1 hónapig volt mózesben. Felesleges szerintem is venned
2019. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Az enyémet 3-szor tudtam beletenni


De ha a te babád szeretni fogja..


3in1 -t turi nem vennék

2019. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
*tuti
2019. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A babahordozoba teszed bele, nem a sportreszbe a par hetes/honapos babat.
2019. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Az én kislányom imádta a mózest,legalább 7hós koráig folyton aludt benne.nem lehet tudni hogy a te babád szeretni fogja-e :)
2019. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudsz venni hozzá plusz mózest? Mi így oldottuk meg.
2019. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Eleve olyat vettem, amihez nincs mózes, mert szerintem totál felesleges. Nagy batár, a gyerek utálja. Kendőzni fogunk.
2019. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

8, hurrá optimizmus: a kendőt is utálhatja egy baba, nem csak a babakocsit


Kérdező,

ha belefér a keretbe, mi tart vissza?

Te fogod használni, nem a válaszolók.

Nekünk is volt egy szuper sportkocsink, de egy újszülöttet nem tettem volna bele, mert 1, a miénk nem forgatható, 2, kb. 30 centire van a ülőrész /fekvőfelület a földtől, ami egy totyogóhoz remek, de egy újszülöttnek nem.

Az autóshordozó pedig nem ajánlott napi hosszú sétára.

Viszont ha a ti sportkocsitok nem ilyen, hanem szemből is tolható, teljesen fektethető, magasabban van a fekvőfelület, akkor inkább "textilmózest" keresnék hozzá. Azzal is lehet kuckósítani.

2019. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Sajnos külön mózest nem lehet hozzá kapni, kérdeztem.

Beleférne a keretbe (mást szerencsére nem nagyon kell venni), csak nem akarok felesleges dolgokat.

A textil mózes eszembe sem jutott, majd megnézem azt is

2019. okt. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!