Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babaúszásnál be lehet vinni...

Grrjklklefkew kérdése:

Babaúszásnál be lehet vinni az autós hordozót a medencékhez?

Figyelt kérdés
Mivel még elég kicsi és abban tudom biztonságosan vinni, logikus lenne hogy igen, de beégni se akarok ha esetleg nem lehet. Most megyünk először. Szóval szokás bevinni vagy nem?

dec. 4. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Semmi logika nincs benne.

Az öltözőszekrénybe nem fér. A medencéhez már úszópelenkában viszed, ami a pisit már nem fogja fel, ha az autóshordozóba teszed míg az öltözőből kisétáltok tíz méteren, hazafelé utazhat a saját pisijében.

dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal mi a baj, hogy beviszed kezben? :D
dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kézben viszed.
dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A medencében is kézben kell fogni, arra a plusz 50 méterre már igazán nem kell hordozó. Gyakorold kézben vinni, úgy fogod megszokni, nincs olyan pici baba, akit nem lehet biztonságosan kézben hordozni. :)
dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk be lehet vinni, ha valaki csak megnéz egy alkalmat, az szokta néha, egyébként felesleges és kényelmetlen. Mindenki kézben viszi le a babát. Mit csinálna egy vizes babával és egy hordozóval.
dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az oldalon az van fent az öltözőbe be lehet vinni, - máshogy én hogy öltözök át egyébként, mert le is kéne tennem valahova addig 8-10 pelenkázó meg valószínűleg nincsen mindenkinek- de ott bent meg nem szívesen hagynám csak úgy, ezért a kérdés:)
dec. 5. 03:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözőbe biztosan. A kommentedre reagálva: Sima uszodában valóban nincy 8-10 pelenkázó, de kifejezetten baba/gyerekúszással foglalkozó helyen igen. Mi a stilianosba járunk, ott van annyi, még több is, meg járókák is játékokkal. Ha budapestiek vagytok nagyon ajánlom.
dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az öltözőbe be lehet vinni babakocsit és hordozót is, ott nincs hova elzárni értelemszerűen. De egyébként nálunk az volt a sorrend, hogy bementünk, öltöztem gyorsan én, gyerek a hordozóból ki, öltözés, medencetér, majd visszafelé gyerek megtöröl, öltöztet, addig én csatak vizesen egy törölközőben igyekszem nem összevizezni minden száraz ruháját. Majd ha kész, akkor hordozóba be, én is villám sebességgel öltözök és indulás.

Az én gyerekem már nagyon nem volt türelmes a végén, így különösen téli szezonban én már nagyon utáltam ezt.

dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na ez a bajom hogy nincs hova elzárni. És, nyilván ritka hogy valaki ezért menjen be, de nem 2 ftos cucc, nem szívesen hagyom ott őrizetlenül, mert ha eltűnik akkor meg mossák kezeiket.
dec. 6. 08:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Menjetek akkor ketten es meg van oldva. Vagy be se kell vinni a hordozot, mert a kiserod addig fogja a babat vagy majd visszaviszi a kocsiba.


De en pl nem is vittem a babat kifejezetten babauszasra, baby spa-ba jarunk, azt is imadja es nekem nem kell vizbe mennem. :D

dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!