Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rendelt már valaki vidaxl-es...

Rendelt már valaki vidaxl-es terméket?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy babakocsit és pelenkázót rendelek de már alapból az nem tetszik hogy a terhelhetősége nincs feltüntetve,szerintem alap dolog lenne egy babaterméknél és máshol megvannak adva babakocsiknál a max terhelhetőség.Esetleg van valakinek tapasztalata?
jan. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Sosem mertem tőlük rendelni, pedig én gyakori online rendelő vagyok. Amit általánosságban olvastam róluk, hogy a termékek gyenge minőségűek. Inkább vennék (és vettem is) használt, de minőségi babakocsit abból a pénzből, sőt kevesebből.

Rákerestem a pelenkázóra. Ilyenen én nem pelenkáznék. Nekünk rendes pelenkázónk volt (kombi babaágy részeként), de elég hamar rászoktunk a hordozható pelenkázólapon való pelenkázásra, ami egy kb. 2000 forintos tétel.

jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is olvastam valahol hogy nagyon silányak a termékeik de inkább én se rendelek töllük,köszönöm a segitséget
jan. 2. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk leesésgátlónk volt VidaXL-es, kifogástalan volt a minősége és a strapabírása is, pedig nem kímélték az ikrek.
jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En rendeltem mar toluk, de csak konyvespolcot. :D Tudom, ezzel nem segitek.


Egyebkent a babakocsi pont olyan, amit szerintem latni kell. Sot, mind a kettotoknek ki kell probalni, ha apuka is fogja tolni (optimalis esetben igen).

Inkabb nezelodjetek egy bababoltban, aztan ha kineztel egy adott tipust, lehet, hogy sokkal olcsobban meg tudod rendelni netrol. Vagy akar hasznaltan is megveheted, kinek hogy jo.

jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!