Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt olyan aki rendelt már...

Edi1990 kérdése:

Van itt olyan aki rendelt már facebookon a Babakocsi Mánia oldalról? Véleményekre lennék kíváncsi az ott található termékek minőségéről.

Figyelt kérdés

#BabakocsiMánia
2016. júl. 21. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Off, de engem is érdekelne :)
2016. júl. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A Berry Baby babakocsink tőlük érkezett meg múlt héten <3 <3 imádom már most! Facebook-on találtuk őket mi is, de a Nyíregyházi üzletükbe is bementünk, kipróbáltuk mielőtt megrendeltük. Az üzlet is gyönyörű, rengeteg babakocsi volt, és tényleg jó minőségűek. Ajánlom őket! Te melyik kocsival szemezel?

2016. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is pont azzal a babakocsival szemezek :) nagyon tetszik
2016. aug. 8. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ezt a kocsit nézegetem, nagyon tetszik... Légyszi írjatok róla valamit bővebben, mert nem találok semmit és nincs lehetőségem kipróbálni sem vagy élőben megnézni.... Milyen a váz? könnyű? Azért stabil? Mennyire egyszerűen szedhető szét/csukható össze? Mekkora mózes? Sport rész? Reálisnak tűnik, hogy sokáig elfér benne a baba???? Olyan jó lenne véleményt olvasni mielőtt megrendelem... :)
2016. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Üdv Mindenkinek! Nekünk sajnos nincs pozitív véleményünk a barry baby babakocsiról. Mi is ezt a típust választottuk, de meg is bántuk. az üzletben választottuk ki, elsőre nagyon tetszett, de később már nagyon nem. Szerintem egyáltalán nem stabil a váza, az egyik kereke állandóan kiesik és inog.

Egy ismerősünk etetőszéket vett tőlük, de ő sincs vele 100% ig megelégedve.

2017. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is berry baby babakocsink van. Nagyon szeretjük. Stabil a váza...nem is értem, hogy lehet egy váz "nem stabil"...aktívan használjuk, sokszor homok úton...de fontos szempont volt, hogy 2 év garancia van rá...ha nem vagy elégedett vele, miért nem hívod fel őket, vagy üzensz, hogy gond van a kerékkel...nem értem.

És hogy jön ide az ismerősöd etetőszéke?

Nekem ez inkább valami konkurens üzlet háborújának tűnik ellenük...lehet valakinek beleköptek a levesébe??? :-D :-D :-D

2017. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vagyok semilyen konkurencia, csak egy egyszerű vásárló, akinek az első gyermeke után van viszonyítási alapja. Az pedig, hogy hogy jön ide az ismerősöm etetőszéke, olvasd el a kérdező kérdését. A bolt termékeinek a minőségéről érdeklődött. Az pedig hogy valakinek esetleg negatív tapasztalata van egy bizonyos termékről vagy boltról, nem hiszem hogy nem fordulhat elő. Én is mondhatom hogy szerintem te vagy ez az üzlet, ezért véded ilyen formában, de természetesen, szíved joga, én csak egy vásárló vagyok, aki éppen, sajnos negatív tapasztalatot osztott meg egy érdeklődővel.
2017. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!