Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Esernyőre csukható babakocsiná...

Esernyőre csukható babakocsinál mire kell/érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Főleg repülővel való utazáshoz, és városokban kóválygáshoz fog kelleni. Tavasztól esedékes több út is, akkor lesz 14-15 hónapos a gyerekünk.
jan. 11. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A repülőzéshez nem értek.


Ami nekem fontos szempont volt, hogy a lehető legnagyobb legyen a kosara (úgyis túl kicsi lesz). Másrészt pedig hogy lefektethető legyen. A hátulján van egy zipzáras zseb, az nagyon praktikus szerintem.

jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Azt kell megnezni, hogy az adott legitarsasag felengedi-e kabin meretu babakocsit es akkor azzal kell utazni. Nem mindegyik engedi ugy tudom, hiaba ferne el.


Ja meg ezek a pici kereku kocsik a terepet nem birjak. Sima feluleten, mondjuk egy repteren meg bevasarlokozpontban el lehet tologatni, de nagyobb varosnezesnel lehet problemas lesz.

jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
jan. 11. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk több fajta is volt.

Elsődleges szempont szerintem az ülő felület. Vannak olyan típusok amiknél nagyon ki van spórolva az anyag és túl laza a konstrukció az ülésnél. Ha egy kirándulós napon sokat ül benne, nagyon zavaró.

Másik: dönthetőség. Kell vagy nem? Ha igen, akkor szerintem az a legjobb, ami nem zsinóros hanem fogantyúval állítható. Az nem fog csúszkálni, ferdén állni.

Kupola - ha fontos a nap védelem, akkor az esernyős kocsik 80%a olyan kicsi kupolás, hogy nem is értem mi célt szolgál 😂

A kosárnál szintén az alátámasztás a fontos. Hogy ha beleteszel valamit akkor a teljes felületet megtartja a kifeszített kosár vagy besüllyed a kerekek felé a cucc.


Nekünk a legjobb kocsink a Babycab David volt. Egyszerű de strapa volt. És gyönyörűen össze lehetett csukni, anélkül, hogy kilógtak volna az alkatrészei.

jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, es ezt a babakocsit felengedtek a repulore?
jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekünk annyira nem szempont, hogy felengedjék, feladott poggyász lesz, csak a mostani babakocsink batárnagy, nagyon szeretem, de osszecsukba is hatalmas. Azt nem szeretném hurcolni a fél világon keresztül és kasul.


Köszönöm a részleteket 4-es válaszoló :)

jan. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!