Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Írnátok nekem olyan babakocsi...

Írnátok nekem olyan babakocsi márkákat,melyeknek nem túl nehéz,mégis nagy,stabil mózeskosara van?Valamint vannak olyan babakocsik, melyeknek a sport részét vázról levéve össze lehet hajtani félbe mint egy újságot,hogy könnyebb legyen levinni?

Figyelt kérdés
Sajnos császármetszés és köldöksérv miatt nem emelhetek nagyon nehezet, az épületünk bejáratához viszont sok keskeny meredek lépcső vezet fel. Arra már rájöttem, hogy a legkönnyebb babakocsik is túl nehezek lesznek nekem, így a vázat a lenti kerékpártárolóban tartanám, és a mózeskosárban vinném le a babát, majd lent pattintanám a mózeskosarat a vázra. Ugyanez volna a sportrésszel is, feltéve, ha létezik lapra csukható, amit könnyebben levinnék a nagytesó melett is.

febr. 4. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem... ha benne van a gyerek, hogy hajtod/csukod össze? Ha meg úgyis külön viszed a gyereket, akkor miért kell fel-le vinni a sportrészt is hozzá?
febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a tárlóban hagyni a sport részt illetve a mózeskosár részt. Nem tudhatom, hogy a tárolóban ne adj Isten van-e egér éjszaka, így higéniai okokból csak a vázat tárolnám lent, bár meg kell mondjam azt sem szivesen teszem. Esetleg még a Cybex melio jönne szóba, de külön kell vennem hozzá mózes kosarat, valamint csatlakozót, így nagyon drága és még a városomban meg sem tudom nézni, csak látatlanban rendelhetem netről.
febr. 4. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Cybex. Hát igen, sajnos az igényeknek ára van. Nekünk Cybex epriam van, imádom, le nem cserélném másra.
febr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismerem nagyon a márkákakt, de nem gondolkodtál olyan babakocsin, aminek a mózeskosara később sportüléssé alakítható?

A barátnőmék most vettek olyat, azt hiszem Chippolino Aspen a neve, de biztosan van más márkának is.


Ő nagyon boldog a babakocsival és azt mondja konnyű.

febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Én is a cybex meliot mondanám. Használtan lehet kapni jó állapotúakat az eredeti ár töredékéért.


(Azok az átalakítgatós babakocsi szerintem nagyon vacakok. A "sportrész" az nem dönthető vízszíntesig, mivel tulajdonképpen a Mózesben kellene ülnie a 1,5-2 évesnek is kicsi, kényelmetlen lesz neki.)

febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

En vennek egy lapra csukhato babakocsit, ra pedig egy puha mozest. Nem lesz nagy es tagas, de konnyu es addig eleg lesz, amig picike a baba. Utana pedig vizszintesig dontheto sportban lehet.

A babakocsit meg tudod cipelni, ha nagyon muszaj, ezek konnyebbek, mint egy 3in1, de lapra csukva a taroloban is hagyhatod, csak erdemes hozza lancolni valamihez egy biciklilanccal vagy akarmivel, el ne vigyek.


Bababoltban erdeklodj, hogy milyen lehetosegek vannak, en csak a cybexeket ismerem, aminel ez jatszik, de biztos vagyok benne, hogy van mas marka is!

febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!