Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit választanád...

Melyik babakocsit választanád a kettő közül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szinte mindenki a Cybexre és más prémium kategóriás babakocsikra esküszik, de mi max.250 ezret szeretnénk rászánni. Nincsenek nagy igényeink, kertvárosban fogjuk használni, nem kell emelgetni, a kocsiban is aránylag nagy a hely tárolásra. Minden véleményre kiváncsi vagyok, de leginkább ez a két kocsi jött eddig szóba.

[link]

[link]

A maxi-cosiról eddig jobb véleményeket találtam, de úgy látom ez egy alsó árkategóriás kocsi, így nem tudom mennyire éri meg.


febr. 3. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem régebbi van touragooból de a váz hasonló, az tetszett benne hogy lehet forgatni a sportrészét, de viszont azt nem tudom melyik irány volt de könnyen előreborult, így mégsem lehetett forgatni mert így pofára esett a gyerek
febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Toura goról most hallottam egy csomó rosszat sajnos facebook anyuka csoportban. Zörög a kereke több példánynak is. Cybex Baliost vettünk amúgy egy régebbi Camarello után, nem fizettünk érte 165 ezernél többet idén, akciósan. De vannak alig használtam is. Ha veszel egy sportot meg egy mózest hozzá árban ott vagy. Nagy a különbség a régi és az új között.
febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* már mint a régi babakocsink és az új között. Szeretem a Baliost, mert tömör zselés gumi kerekei vannak, nem zörgős műanyag és nem is lukad ki. A felfüggesztése príma. Hangját nem hallod mikor tolod az úton. Nem kell a legdrágábbat venni Cybexből sem. Ár-érték arányban a Gold széria a legjobb.
febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak ez a két kocsi van tervben. Használtan néztünk párat személyesen (cybex, abc desing, per perego), de mind erősen használt/kopott volt. Biztos ki lehet fogni nagyon jó, megkímélt darabokat, de eddig 5-ből 5 csalódás volt, így maradnék az újnál.
febr. 3. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor Maxi Cosi! Azok jobbak. És a Joie? Azokról nagyon sok jót hallottam. Árban is jók.
febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kompatibilis maxi-cosi kocsi gyerekülés van, kocsiból-vázra könnyű ki-be tenni, egyszer sem riadt fel rá a babám.
febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk touragoo flame van. Teljesen elégedettek vagyunk vele, 1 gyereket mar kiszolgált, hamarosan jön a második felvonás.

Menjetek el szerintem a Brendonba es ott döntsetek próba után ha csak ez a 2 jön szóba és mindkettő kapható ott, még ha messzebb is van a legközelebbi brendon egyszer megéri, több százezret koltotök rá és több évre veszitek.

febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
250-ből még újonnan is kijön szinte bármelyik Cybex.
febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki személyesen, nektek melyiket könnyebb tolni, melyik stabilabb, melyiknek nagyobb esetleg a mózese/sport része és meglesz a válasz. :)

Mi néztünk anno maxicosikat, de akkortájt nagyon kotyogósak voltak, mint valami olcsó kínai fröccsöntött sz*rok, már bocsánat. Ha ez is olyan, akkor nem kérdés, de ez rögtön kiderül, amint megmozgatod.

febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Érdemes előben is megnézni nagyobb babaüzlezben, (Babaszafari, Brendon), egyrészt ami a webshopbol nem derül ki, hogy nyikorog a kereke, stb, másrészt ha regisztrálsz törzsvásárlői kártyát, kaphatsz kedvezményt, vagy lehet kártyával akciós, vagy van egy utolsó darab a helyszínen. Én 10eve egy akkor 250ezres babakocsit 130ert hoztam el.
febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!