Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy öltözők fel ha kendőben...

Hogy öltözők fel ha kendőben van a babotok?

Figyelt kérdés
Gondolom nem mindenki vesz több ezer forintért kialakított kabátot... Hogy lehet okosba megoldani?
febr. 12. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én pont 5ezerért vettem egy kabátot :D
febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férjem hatalmas pulcsijaba.
febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hordozó takaróval oldottam meg. Azt elöl és hátul is lehet használni.
febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagyobb kabátom, ami alá befér. Egy ismerősöm a saját gombos kabátjához varrt egy toldót (textil csík, egyik oldalt gombok, másikon gomblyukak. Kendőhöz nem próbáltam csak csatoshoz, de most hordozó takarót használunk. 5000 Ft volt használtan, a férjem is tudja hordani és úti takarónak is jó.
febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Elöl hordozva egy túlméretes kabát tökéletes volt (kismamaként is azt használtam).


Hátul hordozáshoz házilag is át lehet alakítani egy olcsóbb, turis kabátot, de nem sikerült befejezni, mire vége lett a télnek tavaly. Majd a következő gyereknek :-) Kabáton kívülre kötve kényelmetlen azért.

febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én simán csak felveszek egy trikót és egy tapadós pulcsit, aztán arra kötöm a beöltözött gyereket. A kabátom meg nem húzom be.

10-15 fokok vannak nálunk, néha még melegem is van és leveszem a kabátot.

febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%

Igazán stílusosan nézhettek ki... :D


Kérdező, én ilyenkor aláöltözöm (sima, tapadós thermo felső), aztán blúz/pulcsi és baba, majd erre egy kabát, amit nem húzok össze magamon.


Pl. [link]

febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!