Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozósok! Kicsit hülye...

Hordozósok! Kicsit hülye kérdés, de honnan lehet tudni, hogy ha rossz pózban van a baba a kendőben? Sír, hogy kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos lesz, 4 kg körüli. Bondolinonk van, de olyan bizonytalan vagyok vele, félek, hogy "elrontom", rossz pózban mozdítom. Viszont el szokott benne aludni, nem nagyon feszeng benne. Lehet attól még egészségtelen helyzetben?

Illetve, aki ért a Bondolinohoz: elvileg már újszülött kortól használható, de nem lehet, hogy túl széles terpeszbe "kényszeríti" a babát? Kicsit furcsa nekem.


2017. nov. 23. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha feszesen tartja a baba hátát, főleg a felső részen, nyaktól a hát közepéig, és nem ferde a gyerek. Megfelelő terpeszt pedig térdtől térdig érő popótámasztás ad. Faxotokon van egy hordozz szabadon, kérdezz bátran csoport, ott kép alapján is segítenek
2017. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ööö én nem tenném bondolinoba (semmilyen előre formázott hordozóba). persze, újszülött kortól használható, hogy már akkor megvedd... de azért van ennél sokkal ideálisabb is. sima szövött kendő vagy karikás kendő, esetleg még rugalmas is (bár én azt nem használtam)
2017. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is bondolinom van, hordozási tanácsadó segítségével választottuk mikor 3 hetes volt a kisfiam. A túl széles terpeszt a szalaggal könnyen orvosolhatod. Mikor megvettem a miénket még a legkisebbek kellett összehúznom, azóta folyamatosan engedem kifelé ahogy nő a gyerkőc. Nekem a tanácsadó segített a helyes felkötésben, tényleg az a fontos hogy jó szoros legyen. A YouTube-on jó videók vannak, nekem sokat segítettek. De egy hordozós klubbot felkeresni se rossz dolog, ha van olyan a közeledben, ahol nem néznek ki a bondolinoval, sajnos nálunk van olyan klub, ahová nem szívesen megyek emiatt.
2017. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!