Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ritkán hordoznám szerintem....

Ritkán hordoznám szerintem. Ilyenkor is nagy kàrt tehet a kenguru?

Figyelt kérdés

Nekem az előre tett hordozói módszer tetszik, de úgy, hogy a baba kifelé nézzen. Ha nem látna ki rendesen, akkor félek nem lenne el a hordozóban, ha meg a hátamon lenne, akkor én nem látnám őt rendesen. (Pl elmennénk valahová és meg akarná csípni egy darázs, akkor nem làtnám.)


Ha csak néha használnám a kengurut, akkor is ártanék a gerincének?


Még nem vettem meg a hordozót.



ápr. 30. 08:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 7 kiló fölött a babát már nem is csak azért rakjuk hátra, mert neki ott jó, hanem azért is, hogy anya ne terhelje a medencéjét. A karikás is kompromisszum ilyen tekintetben. Nekem is csak használt cuccom van. Formázottat is használtan vettem, hát még a kendőket! Azok a jók, amelyikeket használták és már be vannak törve úgymond, kezesebb az anyag. Ja.. Innen jut eszembe, hogy van is egy kendőm, amit azért nem használok, mert új.. Simán lehet használt csatost venni facebookon vagy vinteden, de akkor már normálisat. A brendonosok kb abban az árban vannak újonnan, mint egy normális használt.
ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igen, ritkán alkalmazva is szétcseszed vele a csípőjét és a gerincét.

Képzeld el, hogy az ágyékodnál fogva fel vagy akasztva és a hátad mögött van egy nagy labda, amin kifeszül a gerinced. Na így érzi magát egy baba is. Fiúknál pláne káros, hiszen a heréket is nyomja.

Az ő gerincük még c alakú, ha te kifelé hordozod, ez az ellentétes irányba van kifeszítve. Kell tovább magyarázni?

ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!