Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki milyen kengurut használ?...

Ki milyen kengurut használ? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnénk, amit végig tudunk használni (neten olyanokat találtam, amik újszülött kortól 15 kilóig használhatók, de persze az újszülöttet nem tennénk még bele). Olyat keresünk, aminek van "fejtartó" része, tehát egy kis kapcsolható kapucni-szerűség, és ami alkalmas arra, hogy akár kisebb kirándulásra is elmehessünk a Babával.


Ezzel a fajtával is szemeztem:

[link]


Van vele valakinek tapasztalata?


Köszönöm szépen! 😊



2020. ápr. 22. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kengurut semilyet. Kendő, hordozó inkább. És inkább hordozási tanácsadóval beszéld meg
2020. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hordozó kendőt vegyél,azt újszülött kortól lehet használni.Nagyon ne tervezz előre,mert pl.az en lányom 5 hónapos és már most nem szeret benne lenni.
2020. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A belinkelt darab még nem is igazán bajos, sőt elég kompromisszumos. Én a helyedben inkább néznék használtan egy meitait és/vagy egy karikás kendőt. Szerencsés esetben bőven megúszom ennyiből. Utóbbi újszülött kortól is mehet, ha mégis kedved támad vagy a baba olyan lesz aki mellett áldás a hordozás. A karikás kötését nem is bonyolult megtanulni és gyors is.
2020. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi egy szövött kendőt használtunk 4 hetes kortól 2,5 éves korig. Egyáltalán nem nehéz megkötni, ez, hordozási tanácsadáson meg lehet tanulni. A második kötést már a youtube-ról lestem el. A férjem is megtanulta. A fiam is imádott a kendőben lenni.

8000 ft volt. Ennyiért is adtam el, mikor mi már nem használtuk.

2020. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatos hordozó lehet még jó, bár pici babát nem szabad sokat belerakni. Ez is csak akkor jó, ha egyáltalán nem akarsz kendőzni. Pl. Manduca, liliputi stb
2020. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmas kendőt ajánlok, azt már lehet újszülött kortól használni és kényelmes. Nekünk kirándulásoz a Fizio love radius csatos hordozó jött be, amit elég sokáig ki lehet használni. Viszont azt nem ajánlják újszülöttnek, pedig elvileg létezik hozzá újszülött szűkítő.
2020. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elejére egy rugalmas kendó, bruttó 1,5perc megkötni. Ha nem napi használatban lesz, akkor utána akár egy kendős csatos is jó lehet. keress facen ilyen csoportokat, ott tudnak segíteni
2020. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Ki is néztünk egy Liliputi rugalmas hordozókendőt. :)
2020. ápr. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!