Szerintetek mit tegyek? Babakocsi kérdés! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Vettem egy babakocsit interneten használtan.

Egy hét után kitört az egyik kereke, de nem jutottam dűlőre az eladóval. Megjavíttattam, vettem rá esővédőt, meg csináltattam még egykét apróságot ami hiányzott, ezután kiesett az első kereke is.Már ott járok, hogy többet költöttem rá mint amennyibe került.Ebből már vehettem volna újat. Sőt, elindulni sem merek vele mert már mindig attól félek, hogy valami megint történik vele.Van valami ötletetek mit tegyek.Pereskedni nem akarok mert az utána járás meg minden többe kerül.Eladni a kocsit megint nem , mert nem akarom, hogy mással is ez történjen!



2012. jún. 15. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annó az újnak is kitört a kereke, ez nem az eladó hibája szerintem
2012. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez benne van, nem tudhatjuk előre, hogy mit veszünk. Van amivel nagyon jól járunk, van amivel kevésbé, így kiegyenlítik egymást. Aki a vaterán vásárol, az tudatában kell legyen a rizikóval is, különben újat venne garanciával.

Én is vettem már 2 használt babakocsit is a neten, az egyik nagyon bevált, a másikat jóval drágábban vettem ( 40 ezerért), sajnos voltak hibái amiket az eladó elhallgatott , így nem használtam.

Ugyanannyiért eladtam, természetesen minden hibát rendesen feltüntettem, fotóztam, leírtam, pont azért, hogy ne ejtsek át senkit.

Nekem szerencsém volt, de járhattam volna én is úgy mint Te.


Szerintem nem tehetsz semmit, csak a bosszankodás marad.

2012. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elhagytam a babakocsi kerekét. Útközben leesett az egyik, észre sem vettem!

Otthon láttam csak meg.

Vissza mentem az útvonalon amerre jártunk, nem lett meg.

Új babakocsi volt.


Vettem már ruhát is használtan, itthon kimostam, mosás közben kiszakadt, el volt öregedve az anyag.


Használt dolgoknál sajnos ez benne van a pakliban, hogy nálam még tökéletes, és másnál elromlik 1 hét alatt.

2012. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!