Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit válasszuk?...

Melyik babakocsit válasszuk? (link)

Figyelt kérdés

Nem tudunk dönteni,melyik kocsit válasszuk. Szerintetek?


camarelo q12(nem piros,hanem barnás színben):

[link]


anmar hilux:

[link]


abc design (drágállom,főleg hogy hordozó sincs az árban,de szuper kocsinak tartom :( ):

[link]


edrema vector (számomra ez a legjobb így látszatra,bár jóóó drága :/) :

[link]


Sorrendet is írhattok akár,de a legfontosabb, hogy ti melyiket választanátok és miért és melyiket biztosan nem. KÖSZÖNÖM! :)



2012. jún. 15. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anmar Hilux.
2012. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül az egyetlen ami még egy gyereket kiszolgál az az ABC designe a többit 1 évesen már utálni fogod, majd a tesónak már tuti másikat veszel, eladni nem fogod tudni öket.


ABC könnyü kocsi is, ha már befektetsz akkor vegyél olyat amit rendesen kitudsz használni.

2012. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egy titi tritont vennék, van hozzá Mózes, sport rész, és hordozó.

50-60 ezer között van.

[link]


1 évet használja az ember kb. Ezeket a babakocsikat, mert a gyerek 1 éves kora körül már nagy lesz, nehéz stb. jön az esernyő kocsi vásárlás .

2012. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam az első kettő a favorit. Anmart a minap néztem boltban, nagyon nagyon könnyen kezelhető, szuper kocsi. Én azt vennék, ha a férjem nem sokallná az árát!!:(:(
2012. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a minoseg is fontos es az apro kenyelmi tenyezok (amik rendszeres hasznalatnal aranyat ernek), akkor az abc design-t valasztanam a helyedben ezek kozul.
2012. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az Anmar Hilux-ot venném meg.Nekem az a kocsi nagyon tetszik.Ha lesz kistesó én olyat fogok venni.A múltkor egy bababoltban jártam,mindjárt kihasználtam a helyzetet és kipróbáltam milyen tolni.Nagyon szuper,könnyű tolni.
2012. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ABC Design. A többi közül egyiket sem venném meg.
2012. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy nem írok sorrendet!

Nekem 3 gyerekem van, rengeteg kocsi megfordult a kezeim között. Volt olcsóbb lengyel és nagyon drága Concord Neo is.


Volt ilyen ABC Design Cobra kocsink is, pont ebben a színben :)

Nagyon szuper tényleg, DE rengeteg helyet foglal (lakásban, autóban, tárolóban, kinyitva, összecsukva...)

ÉS a tolókarján szivacsos a borítás ami nagyon hamar megrepedezik és úgy nagyon nem szép :(

Én ezért adtam el :(


Mindhárom gyereknél a Bébé Confort Loola kocsinál kötöttem ki végül.

Praktikus, szép, nem drága és tartós darab.

Imádom, a férjem is szereti.

Használtan is nagyon szép darabokat lehet kifogni.

Most már MAxi Cosi Loola néven futnak.

Keress rá, én szívből ajánlom Neked!

2012. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi beleszólok kedves utolsó.De ennek a Maxi cosi loola-nak eléggé kicsik a kerekei,ami télen hóban nem valami praktikus.Nekünk a sportkocsinknak van ekkora kereke,és hóban nehéz volt tolni.
2012. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A loola-s vagyok.


Nekem nem volt soha ezzel gondom!

Igaz, hogy nem térdig érő kerekei vannak, de én használtam Loola-t városban (lakótelepen) és vidéken ahol most élünk.

Takarítják az utakat, tehát azért szerencsés esetben nem kell 20 cm-es hóban babakocsit tolni!

2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!