Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Testvérbabakocsit ajánlanátok,...

Testvérbabakocsit ajánlanátok, ami bevált?

Figyelt kérdés

Negatívumokat is szívesen veszek, melyiket ne és miért ne.

2év lesz a korkülönbség, de a nagy túl izgága a testvérfellépőhöz. Köszi!



2012. nov. 7. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Graco Stadium Duo volt! Én nagyon szerettem, a hátsó ülés magasítva volt, hogy jobban kilásson a hátul ülő gyerek is. Nem sok negatívumot tudok mondani róla.

Ez volt az:

[link]

2012. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem testvérbabakocsim van, hanem testvérülőkém. Ez egy pótülés, amit a babakocsihoz kell rögzíteni (a legtöbbhöz lehet) - mint egy oldalkocsis motor. Egy kicsit vagyok vele szélesebb, buszra is felférek. Mi megvettük hozzá a kiegészítőt, így akár külön babakocsiként is használható.

Nekem 20 hó van a 2 gyerkőc között.

A nagy szereti az ülést, ha rakoncátlankodik beleteszem és megyünk.

A testvérkocsival az volt a gondom, hogy nem bírtam megdönteni (padka, lépcső), mert a súlypontja előrébb van. (Graco, Chicco). A testvérkocsik közül a Graco Stadium Duo tetszett.

A hátsó ülés ráadásul nekem kicsi is lett volna, mert 2,5 hósan már 60 cm a lányom.

A méretre is figyelj, hogy beférjen a csomagtartóba, liftbe.

Előnye a testvérkocsinak, hogy egy babakocsinyi szélességű vagy, és a nagy bevásárlókosár. Hátránya szerintem/nekem több van: tolhatóság, padka, fekvőfelület, nagyság összecsukva)

Nekünk jó döntés volt az ülőke, jobb, hogy nem testvérkocsit vettünk.

2012. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezebb megdönteni, de nekem azért sikerült. Nálam csak 1év és 1 hónap korkülönbség, ezért kellett a testvérkocsi. Bár 2 év korkülönbségnél nem vennék, én csak 1 évig használtam és el is adtam. A kisfiam áprilisban volt 2 éves, de a nyáron alig ült már bele a kocsiba, mindig sétálni akart mellettem.

Viszont tényleg csak nagy autó csomagtartójába fér bele, mi kombi passátba tettük, de a Polóba már nem fért be, csak ha ledöntöttük a hátsó üléseket. Viszont ugyanolyan könnyen tudtam vele közlekedni, mint a sima babakocsikkal.

A lányom még 1 évesen is simán elfért benne hátul, csak a lábzsákját kicsit macerás feltenni.

Viszont ha két év a korkülönbség, szerintem felesleges testvérkocsira pénzt kiadni és a testvérfellépőt azért kipróbálnám, de persze a te döntésed :)

első voltam

2012. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!