Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek bevált a Pampers Sleep...

Nektek bevált a Pampers Sleep and Play pelus?

Figyelt kérdés
Én ezt használom egy hónapos babámnak,de elég sokszor kifolyik a combjánál a pisi, volt,hogy a kaki is. Ha meg erősebben meghúzom a derekánál,akkor meg elszorítja a combját,látom a gumírozás nyomát. Sose veszek ilyet többet! Ti jártatok így,vagy csak én adom rá bénán?? Köszi.

2012. szept. 14. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bár régen használtam (2009), de akkor nagyon utáltam, nem volt jó semmire. Gagyiság.

A többi pampers viszont jó.

2012. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is úgy jártam mint te..! de azért később adtam neki még egy esélyt,de akkor sem volt jobb,ugyhogy nem veszek többet!!!
2012. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon utáltam. Ajándékba kaptuk, alig vártam, hogy elfogyjon. Az Activ Baby viszont nagyon jó, azt használjuk.
2012. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 14. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi pelenka, én utáltam, nem benned van a hiba. A többi Pempi viszont jó.
2012. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért utáltátok? A kislányomnak csak ezt szoktam venni, nekünk ez vált be, a többi nem. Soha nem fordult még elő hogy kifolyt volna valami. Egy éves örökmozgó, és így is bent marad aminek bent kell.
2012. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabszem ***** válasza:
Ilyen pici babánál nemigen jó még semelyik pelus se szerintem. Nálunk legalábbis a legdrágább pelusbol is kifolyt a cucc. Mi kb. 4 hós korától használjuk a Sleep and Play-t és nekünk nagyon bevált, nagyon sok pisit elbír és a kaki se jön ki belőle. Viszont mikor már sokat mászik a baba szerintem nem túl kényelmes, mert nem gumirozott. Most még ezt használjuk 7 hónaposan, de szerintem ezentúl már nem vesszük. Most éjszakára Papmert premium care-t használunk.
2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as méretből vettünk és többször kifolyt belőle a cucc, fiúnál, lánynál is, miközben más fajtából nem.

Én azóta nem kísérleteztem vele, bár már 4-eset használunk egy ideje.

2012. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vált be, egy nagyon rövid ideig volt csak jó: amikor már nem volt anyatejes és még keveset pisilt. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy nem bírja az éjszakát. Alig vártam, hogy elfogyjon. Azért nem jó, mert a nedvszívó zselét kispórolják belőle és se a derekán, se a szárnyán nincs gumi.
2012. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó pelenka! A hihetetlenül ajnározott Premium Care nálunk nem vált be, a sleep and play viszont annál inkább. Míg a kérdésben említett pelenka kibírja az éjszakát, a PC-től csupa pisi lett a fiam bodyja. Gyermeke válogatja, hogy kinek mi a jó!
2012. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!