Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Többgyerekes, sokat sétáló...

Többgyerekes, sokat sétáló anyukák! Kis korkülönbséggel (max 2év) született gyerekeitekkel hogyan közlekedtek/közlekedtetek gyalog?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem még csak 8 hónapos a babám, de tervben a kistesó, remélem, jövő nyáron meg is érkezik.

Én úgy tervezem, hogy :

-a nagyobb baba babakocsival jön velünk, a kistesó kendőben, közben esetleg kistesó be a babakocsiba, nagytesó a fellépőn közlekedik, vagy

- testvérkocsi

- gyerekhámon a nagyobbik (én abszolút nem vagyok ellene)


Az, hogy hogy fogunk elmenni mondjuk egy kávét meginni valakivel, vagy fodrászhoz, hááát kérdéses, mert eddig működik.. engem is érdekelnek mások tapasztalatai

2012. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Négy gyerekem van, a legkisebb és legnagyobb között 5 év van. Hát, nagyon kell figyelni. (Mi olyan közepesen forgalmas környéken lakunk.) Én nagyon korán bevezettem bizonyos szabályokat, és szigorúan be is tartatom a gyerekekkel, hiszen az utca nem játszótér. Amíg hárman voltak, addig két nagyobb sokszor jött motorral. Most már kinőtték a motort, sétálnak. Így a kétévesem is inkább sétál, a legkisebbet meg babakocsiban tolom.
2012. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!