Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a gyerekének van...

Akinek a gyerekének van futóbiciklije, hogy közlekedik vele? Gyalog utána vagy bicajjal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyalog megyek vele, nekem nincs biciklim, a pici amúgy is babakocsiban van.
2012. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én gyalog sétálok vele. De nagyon fontos, az első lépés, hogy megtanítsd a közlekedés szabályaira. mi 2 évesen kezdtük a bicajozást,de ő addigra már tudta, hogy a járdán mindig meg kell állni, körülnézni és engem megvárni. Ezt biciklivel is tartotta. 2x fordult elő (szerencsére nyaralóövezetben), hogy nem állt meg kereszteződésben, én olyankor rögtön levettem a bringáról, hiába fogadkozott, fetrengett a földön és üvöltött és aznap már nem volt bringa. azóta ilyen nem volt. most már 3,5 éves és áttért a pedálosra.
2012. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kértem a páromtól szülinapomra egy görkorit. Így nem kell loholnom gyalog a gyerek után, ha száguldozik a bicajával, és még jó testmozgásnak is. :)
2012. márc. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gyalog megyek,mert legtöbbször 2-3 méterenként megáll,megnézi a madarakat,virágokat,szöszmötöl:)
2012. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!