Babakocsi kérdés?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem linkelni olyan babakocsikat amiről a személyes tapasztalatotok jó, nem felfújható 3kerekű és mózeskosár és autós ülés is van hozzá? Köszönöm előre is:)

2013. márc. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Quinny Senzz

Szuper kocsi!

2013. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom , hogy mennyi a keret !

Mi nekünk Maxi-Cosi mura 3! Mi 200 ezerért vettük , van hozzá maxi-cosi babahordozó ( szerintem ez a legjobb ) ,és Maxi-cosi mózeskosár is !

Én imádom , nem egy könnyű babakocsi , viszont nem is nehéz , nagyon szerettem ezt a kocsit , mivel nagyon terep babakocsi ! Mi a mózest Júliustól-márciusig használtuk szóval végülis most egy 2 hete nem használjuk , nagyon tágas a mózeskosár , overállba is simán belefért a lányom ( nem kicsi baba súlyilag se és hosszilag se ) , a sport rész is nagyon , dönthető , és a lányom nagyon szeret benne lenni , nekem tetszik benne , hogy nem tud belőle akkor se kiesni ha esetleg nem kötöm be , mivel a csatja nem csak lóg lent ha nem egy ilyen kis valami van ! Mi nagyon sokat sétálunk , és tényleg eddig egyik tereppel se volt gondunk , sőt nem is rázkódik a babakocsi . A lányom nagyon nagyokat alszik benne , én nagyon szerettem azt ha valahova kocsival mentünk és épp mondjunk rohantam akkor csak kikaptam az autóból és már mentünk is, sőt még a mózeskosár is beköthető !

[link]

Én csak ajánlani tudom !

2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat:)

tényleg nagyon jó de sajnos "csak" 80eft körülire tehetjük a keretet

2013. márc. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!