Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a babakocsi nehéznek számít?

Ez a babakocsi nehéznek számít?

Figyelt kérdés

A váz súlya 7.5 kg A sportrész súlya 4kg A hordozó súlya 3 kg A mózes súlya 4.5 kg


anyósom szerint nem ezt kellett volna vennem, mert majd nem bírom megemelni. de én nem tartom ezt nehezebbnek, mint a többit. vagy tényleg ilyen nehéznek számít?


2013. márc. 24. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

ha tömegközlekedsz, akkor tényleg nem a legkönnyebb, de gondolom úgyse egyedül mész még az elején.

egyébként sok múlik a kocsi felépítésén, kormányozhatóságán is.


de! könnyű, ugyanakkor masszív, biztonságos babakocsit nem nagyon találni, főleg nem újszülöttnek valót.

nyugodtan állítsd le az anyósod, hogy neked ez a biztonságos!!!! babakocsi tetszik és kész! :)


később, amikor már nagyobb lesz a babád, (6+hónapos) majd lecserélheted kisebb, sportkocsira.

2013. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész babakocsi 9 kiló csak.
2013. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval én ezt könnyen felkapom ha valahova fel kell vinni, te biztos nem tudod majd sajnos.
2013. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem a súly nem volt szempont. van babakocsitároló a társasház földszintjén, és külföldön élünk, erre nem lopnak :D

tömegközlekedést nem használok soha,illetve vettem hordozókendőt, amikor a babakocsi kényelmetlenséget okozna.


igen, azért választottam ezt, mert masszív, és szeretném, ha autósülése is biztonságos legyen.

2013. márc. 24. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért gondolja az anyósod, hogy meg kéne emelned?
2013. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, anyósodnak nem mindegy? Nem ő emeli, ha emelni kell. Miért nem támogat inkább abban, amiben tud? Annyira rossz, amikor kritizálják az ember döntéseit. Légy határozott vele szemben, és mondd, hogy "én így döntöttem". Mindenkinek más a jó döntés, ebben is, másban is. Neked ez tetszett.
2013. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!