Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fix kerekű, bolygó v felfújhat...

Fix kerekű, bolygó v felfújható kerekű kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

Kisvárosba kellene,közepes terepviszonyokhoz.:-)

Köszi!


2013. máj. 23. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bolygós volt,és örültem h ilyen,mert sokszor látom a fix kerekü kocsikat milyen nehéz kanyarodni velük,kocsi hátulját megemelik és ugy fordulnak,ez a szük bolti sorok közt életveszély,mint elefánt a porcelánboltban:))
2013. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bolygósítható kerék az nagy kincs, a lényeg, hogy ne mini kerekek legyenek.A bolygósítható kereket be lehet állítani úgy hogy ne forogjon, viszont a fix kereket már nem bolygósíthatod. Én a Graco babakocsikat ajánlanám.

Kisvárosban lakom, közepesek a terepviszonyok, de ide stabil babakocsi kell!

2013. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bolygókerekűt
2013. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem felfújható 4 kerekű babakocsim van. Az első két kereket lehet fixálni (ezt ringatásnál használom). Jó választás volt, szeretem (az egész kocsit is). Ha fixen van beállítva nem egyszerű a kanyarodás, dönteni kell a kocsit. Nekem az első kerekek is nagyobbak, így az akadályok (hó, gödör) nem problémásak.

Szerintem mindenképp gumisat vegyél, és lehetőleg olyat, amit lehet fixálni.

Mi Budapesten lakunk, és áldom az eszem, hogy felfújható, fixálható, nagy kerekű babakocsink van.

Van egy műanyag, kiskerekű babakocsivá alakítható tesóülésünk is. Ha babakocsiként használom, minden göröngyben elakadok vele (villamossín, padka).

2013. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!