Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felfújható ló 1 évesnek?...

Felfújható ló 1 évesnek? Érdemes megvenni? Még nyilván nem tudja rendeltetésszerűen használni, de mászkálni lehet rajta.

Figyelt kérdés
Mennyi idősen tudják ezt használni?
2013. máj. 14. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mi 1,5 éves korában vettünk neki,de csak kb 1 év múlva érdekelte.
2013. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam hamarabb kapta meg mint tudott volna járni, nagyon élvezte a rámászást is. Mikor aztán már elindult, a lóval is elindult 1évesen. Óriási kacarászások közepette végigugrálta vele az egész lakást oda-vissza egy órán át.

Én csak ajánlani tudom!

2013. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is az első szülinapjára kapta a barátainktól. 1-2 hétig csak méregette, tartott tőle, aztán rájött, milyen jó móka rácsimpaszkodni, felhúzta magát mellette és ráfeküdt (én meg szívszélhűdést kaptam, mikor elborultak). Ahogy stabilan járt, már ugrált vele. Most 3,5 éves a fiam, de még mindig szereti.
2013. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másfél évesen kapta a lányom, akkor már tudta használni. Most 2 éves és még viszonylag sokszor előkerül.
2013. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!