Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 24. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Melyik színt választanátok?
2013. máj. 24. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet akartam lilába de végülis nem vettük meg, de nem is bánom,mert a mélykocsit hamar kinőtte,kb 7hónapos kortól sportkocsiba van.nem tudtuk volna kihasználni.
2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, az 5. szín fantasztikus!!! kisfiúnak és kislánynak egyaránt tökéletes.
2013. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg nagyon rossz kocsi!6 hónaposan már nem fér el benne a baba a sport részben meg még eldől arról nem is beszélve hogy a váza egyáltalán nem stabil, a kerekei nem felfújhatóak nagyon hamar kopnak. A barátnőm megbánta most vettek egy anmar hilux kocsit ilyen áron mint ez és fantasztikus!!
2013. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az hogy nem venném meg, semmiképp...egy vacak :(

Akkor inkább egy használt normálisat, ha ilyen árban kell....

2013. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az ára miatt venném ezt csak tetszik, használtat semmi képpen sem vennék, nem vagyok finnyás és nagyképű de megengedhetem magamnak hogy újjat veszek.
2013. máj. 24. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem és nagyon megbántam , 3 hónap után , szét jött a kereke ! Ha már megtehetted , és tényleg jót akarsz amit akár több gyereket is kibír , én most már a másodiknál használom . Abc Design Cobra , pont ma néztem a Brendonba olyan 100 ezer körül van , de minden pénzt megér !
2013. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most jelenleg ABC design Astro más néven Mamba kocsink van, de nem szeretem, itt ahol lakunk alig lehet vele bemenni egy boltba mert a 2 hátsó kereke széles, nem tervezünk több babát, van már egy lányunk, és azért több száz ezret nem akarok rá költeni amikor ezt az ABC-s kocsit vettem akkor 160 ezer volt és nem nagyon használtuk ki, ennyi pénzt felesleges kiadásnak tartok egy olyan kocsiért amit nem nagyon használunk ki, legtöbbet autóval megyünk mindehova és olyan kéne ami nem túl nagy összecsukva, ami most van állandóan le kellett szedni a kerekeit hogy beférjen a kocsiba ( Alfa Romeo) nagy a rakodó tere és még is nehezen fért be.
2013. máj. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!