Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az alábbi 2...

Mi a véleményetek az alábbi 2 babakocsiról Espiro Vector Lite vagy Mikado Aston?

Figyelt kérdés

Melyik miért jó-rossz?

Tapasztalatok valamelyikkel kapcsolatban?

Melyiket vennétek meg?


[link]

[link]


2011. jan. 5. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiro van. Nem ismerem a Mikado-t mint márkát de egy hatalmas előnyét már most látom, kb.2 szer akkora a bevásárló kosara!! Az Espiro-éba alig fér vmi ez az egy hibája van, amúgy imádom jól is néz ki, rengeteg színben van nem is drága ahhoz képest hogy volt hozzá hordi, mózes, sportrész.
2011. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikado:


elég "noname" nincs múltja

vidéki útra mert vastag kerekes

nehéz a sportrész 13 kg és még baba nélkül elsősorban tárolóba v. kertesházba jav. mert babával együtt cipelni durva lesz.



Nekem az espiro túl plázás azt se venném meg bár 130x jobb mint a mikado elsősorban márka.

ezt városba v. vidéken jobb minőségű utakra való.


A mikado-hoz még annyit hogy ha azt választod ne a feketét vegyétek mert nyáron belesül a baba.

2011. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néztünk más fajtákat is, de azért ez a kettő maradt, mert nagyon kicsi lift van a panelban. 90 cm. A többi babakocsi mind nagyobb ennél.
2011. jan. 5. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok jobban megnézve a Mikado 60 centi széles az eléggé nagy...meg tényleg baromi nehéz a 13 kiló, de ha nem kell emelgetned akkor mondjuk nem baj. Mi is laktunk liftes házban 2 félében is de a lépcsőházba felfelé egyik helyen 5-6 másikon 10-12 lépcső vezetett fel na és ott megemelgetni gyerekkel, megpakolva hát úgy nagyon nehéz lesz a Mikado.
2011. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csakis Espiro!!!!!!

7 és fél kiló!A násik 13!!!!!:(


+ gyerek,+ bevásrolt cucc,+ kismotor+kismaci stb.


Jobban jársz vele hidd el.Akármennyire nem kell emelgetned!

2011. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk espiro van , és nem tudom miért lenne plázás. Nagyon szeretem , mert könnyű, bármilyen nehéz terepen könnyedén elmegy, valóban kicsi a bevásárló része, de a hátadra kapsz egy hátizsákot és gond letudva.

Én is néztem a másikat,de nekem a sport rész formája nem tetszett. Ja és az espirot a kislányom is nagyon szereti, mert nagyon kényelmes.

2011. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Mikadot nem ismerem, és már a kérdés sem aktuális, de leírnám az Espiroról a véleményem, ha valaki ide tévedne.

Kicsi mózes, nem dönthető a háttámlája,kicsi bevásárlókosár, gyorsan kopó kerekek,sportrésze csak kagylóba dönthető, és pici a napvédő teteje, semmit sem ér, ja és a bizt. övét a gyerek 1 kézzel kikapcsolja! Nekem álmaim kocsija volt a gyerek 5 hós koráig, majd kiderültek a hibák. A barátnőn brendonos saját márkás kocsija ugyanennyibe került, hasonló küllem, és ami ezen hiba, abba nem.

2012. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!