Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3,5 évesnek szeretnék gyerekül...

3,5 évesnek szeretnék gyerekülést venni. Most 9-18kg-os van Ti milyet vennétek? 9-36 vagy 15-36? Dönthető kellene hogy legyen, illetve legye az ülésnek saját biztonsági öve -a 15-36 között ritka- Tudtok ajánlani valamit? Valami jó ötlet, márka. stb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány kilós a gyermeked? A 15-36 kg közötti üléseknek általában nincs belső biztonsági öve. (persze lehet, hogy van kivétel)
2013. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 kg de kezd kicsi lenni az űlés.viszont sajàt övét meg szeretném ha lenne. Dràga kategoriaban talàltam de za 60-70eft.annyt nem tudok kiadni,ràadàsul 2 űlès kell...
2013. máj. 29. 06:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A 9-36kg-osban találsz olyat, ami dönthető, és van saját öve.

A 15-36-osok már nem igazán dönthetőek (egy pici dönthetősége van, hogy jól felfeküdjön az ülésre), és a kocsi biztonsági övével kötöd be a gyerkőcöt.

Nekem 2,5 éves a fiam, nem régen váltottunk 15-36kg-os ülésre, mert főleg hosszban nőtte ki a 9-18-ast. Simán alszik benne, nem gond neki, hogy nem dönthető az ülés. Az, hogy a kocsi övével kötjük, szintén nem zavarja. Még jobban elvan, mint az 5 pontossal (ott állandóan előredőlt és megpróbált kibújni belőle). Most marad az ülésben, és igazgatja magának az övet, hogy jó legyen, ha pl. elveszi az innivalót az ülésvédő tárolójából.

A Brendonban most jó áron vannak a 15-36kg-os minőségi ülések (Römer, Cybex, Maxi Cosi). Amúgy mi egy Römer KidPlust vettünk (ez nem isofixes, de az ülőlap szélessége állítható).

A 9-36kg-os ülések alapból drágábbak, de a Brendonban körülnézhetsz kínálatilag.

Amúgy mikor nálunk is szóba került a csere, én gondolkodtam, hogy mi legyen (9-36 v 15-36).

2013. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a 9-36osnak van saját öve.ennyiben különbözik főként a 15-36ostól,hisz kiveszed az övét és 15-36os ülésként funkcionál tovább.

ezek nem dönthetőek,mert egy ekkora gyereknél már nem ez a legfontosabb szempont.amugy azért nincs öv a 15-36osnál mert ott az autó övével jobb bekötni egy akora gyereket,biztonságosabb.

2013. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 30. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,sokat segìtettèl!!!!!!!
2013. jún. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!