Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem babakocsi...

Tudnátok nekem babakocsi márkákat írni?!

Figyelt kérdés
Első baba lesz,és szeretnék tájékozódni hogy milyen babakocsik vannak,és hogy milyet érdemes venni.60-70 ezernél többet nem szeretnék rá költeni.
2013. jún. 1. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nos, árakat pontosa nem tudok mondani, de nekünk ezeket a márkákat ajánlották:

-Stokke (Erről bizton tudom, hogy hat számjegyű az ára)

-Chipolino (Nekem tetszettek általában, és árban, ha jól emlékszem, 100 000 alatt vannak)

-ABC design (Ennek nem néztem utána)

-Chicco (Borsos árú, de megbízható, közismert márka)

-NeoNato (Mi ilyet választottunk, megbízható, de nem olcsó darab, több gyerkőcre tervezzük)

-Quinny (Nagyon esélyes volt nálunk, masszív darab, de ha jól emlékszem, ez is drágább)


Most hirtelen több nem jut eszembe, de ha adhatok tippet, nézz körül Vaterán, TeszVeszen, a Brendon honlapján, mert ha nem is onnét vásárolsz, de tájékozódni jó.


Üdvözöl:

28 hkm

2013. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Top rider normális áron, 50 körül van már hordozóval. hasonló hozzá a papas mamas.ez drágább.

baby design egyszerü inkább sport kocsijaik a jók.

prierre cardin. szerintem gagyi annak ellenére hogy 40 körül van.

roan nagy masszív kocsik

chippolino van amelyik nagyon jó pl a flóra, de a dakota is jól néz ki.

2013. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Peg Perego és a Chiccho márkákat szeretem, ezekből van olcsóbb és drágább, de megfizethető és nagyon tartós, szép. Könnyen használható kocsik.
2013. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én GRACO párti vagyok.Nekünk Quattro Tour De Luxe babakocsink van.Ez nem olcsó(100 ezer ft),de van olcsóbb modellje is a Graconak.Strapabíró,praktikus,nagyon jó babakocsi.3 gyerekes
2013. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mi itt vettünk: www.bambino.hu , segítettek a választásban, elmondtam milyet szeretnénk (én nem emelhetek nálunk szempont volt hogy könnyű legyen pl.) és segítettek. Coletto kocsink van, nagyon szeretjük.
2013. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Babakocsi mániákusként az Espirot ajánlom neked!!!Mire meglett a 2.kisfiam kb 10 babakocsink volt.Espiro atlanticom van jelenleg amit nem is akarok és nem is fogok lecserélni semmire!!!!Az Espiro Vector pro is tetszik,de az már drágább.Használtan már tudsz találni elérhető áron.
2013. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Megnézegetem őket.
2013. jún. 3. 17:51
 8/12 A kérdező kommentje:
Személyesen vagy online vásároltátok a babakocsit?
2013. jún. 3. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Én neten vásároltam,itt is néztem ki,de nem bántam meg.
2013. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik oldalon?
2013. jún. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!