Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem babakocsi...

Tudnátok nekem babakocsi márkákat írni?!

Figyelt kérdés
Első baba lesz,és szeretnék tájékozódni hogy milyen babakocsik vannak,és hogy milyet érdemes venni.60-70 ezernél többet nem szeretnék rá költeni.
2013. jún. 1. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendeltem.Megvoltam elégedve velük.A leírásbanakkor még szerepelt,hogy ajándék téli polár bélés jár hozzá.Amikor megérkezett a kocsi nem volt benne,felhívtam és mondták,hogy igen,az a 2011-es modelhez járt ehhez már sajnos nem,de mivel nem módosították a leírásban megfelel e ha küldenek egy ajándék bundazsákot.Másnapra ott volt az amúgy 12ezer Ft-os bundazsák.

Most úgynézem csak ezek vannak,de figyelni kell,mert szokott ennél olcsóbb is lenni,meg színválasztékból is több.

2013. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Én a Benzor.hu-n néztem,árbam szinte ugyan ez de több a választék.2 hét múlva szeretnénk megvásárolni szóval addig nem hiszem hogy változni fog a kínálat.
2013. jún. 5. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!