Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi a legjobb...

Melyik babakocsi a legjobb ezek közül szerintetek? Stokke, Quinny buzz 3, Maxi-Cosi Mura 3/4? Nem kinézetre, hanem strapabíróság szempontjából, terepre.

Figyelt kérdés
Igazából nincsenek túl jó utak errefelé és nagyon kedvező áron találtam mind3 fajtából. Szerintetek? Sokat megyünk erdőbe,de városban is,autó kombi,így a nagysága nem akadály.
2013. jún. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Stoke semmiképp!

Maxi cosi Mura is kilőve, mivel az első kis kerék végett terepre nem jó!!!

Bugaboo ami jó, mivel elől kis kerekei vannak, mint az előző babakocsiknak, városba jó, de terepen meg lehet változtatni a toló írányt, a toló kar átfordítható, s akkor a nagy kerekek lesznek elől, s így elmegy hóban sárban homokban.

Nézd meg a youtube videókat

2013. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Miért mondod, hogy a Murának kicsik az elülső kerekei? Láttad már egyáltalán? Dehogy kicsik!

Terepre a legtökéletesebb!

Mi is ezt vettük, épp itt áll előttem. Hatalmas, masszív terepjáró. :)

2013. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stokke szerintem sem jó terepre, de a Maxi Cosi Mura jó. Felénk sokat látok, nekünk is olyan kellett volna.
2013. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Stokkénk van, itt a városban nagyon jó, hisz marha könnyen lehet tolni, fordulékony. De rossz terepviszonyok között nem igazán állja meg a helyét. Oda a Mura ezerszer jobb választás. Anyukámék Budakeszin laknak, a múltkor sétáltunk földes úton én elég nehezen tudtam tolni a kocsinkat, kerülgettem a lyukakat, mellettünk a Murás anyuka gond nélkül vette az akadályokat. A Stokke nem igazán terepre van- ezt a gyártó sem titkolja, ez inkább városi kocsi, viszont oda a legszuperebb!

2013. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
tudom,hogy nem ez volt a kérdés,de szerintem strapabíróság szempontjából Bergon.már tudsz venni bolygósíthatót is,de terepen megállja a helyét.mindenképp nagy kerekű babakocsit vegyél,ez nagyon számít!a Graco babakocsi is jól megállja a helyét.nekünk ilyen volt,ugyan olyan helyzetben voltunk,mint ti. [link] gondold át.remélem segíthettem.:)
2013. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A stokke trendi és ennyi amit tud. Utáltam, el is adtuk. Praktikátlan és kicsi, de valóban könnyű vele lavírozni ha a plázában sétálgatsz, elvergődni a játszótérre már nem olyan vidám, pláne, hogy nincs normális kosár része amibe belefér a lapát, vödör és miegymás. Nekünk most ABC mamba van, egész jó az ára, és praktikus! Ha nincs az embernek hordár, szakács, takarító, etc. személyzete aranyat ér a funkcionalitás:)
2013. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!