Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Három vagy négy kerekű babakoc...

Három vagy négy kerekű babakocsi a jobb? Három kerekű nem kevésbé stabilabb mint a 4 kerekű?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A három kerekű instabilabb mint a 4 kerekű, főleg járdáról föl le menéskor szokott gond lenni velük.
2013. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaja egyetértek az elsővel. Sőt azok sokkal magasabbak is nekem úgy tűnt mindig mintha könnyebben fel akarna borulni. Ott általában egy rúdon megy fel minden. Nem pedig 4 "lába" van. Nem tudom jobban elmagyarázni mire is gondolok de remélem azért megértettél :D :D
2013. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindd a kèt fajta kocsim van, 3 és 4 kerekű! Quinny buzz, quinny Senzz.

Nem borulékony, nagyon stabil a 3 kerekű, mert széles szöget zár be.

Nem tudod felborítani!

Járdán, Pátkán sincs gondd vele!

A 3 kerekűt könnyebb tolni, jobban navigálható, arra megy amerre akarom!

2013. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en harom kerekut valasztottam, imadtam, egyetlen helyen akadalyozott, a ket kerekes rampan... mert ott meg kell donteni.de amugy konnyebb mint a mostani 4 kerekum...
2013. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 kereku volt,most quinnym van,eg es fold. Ez sokkal stabilabb,igaz,meg kell szokni,de egylore jol vizsgazott. Egyaltalan nem instabil,sot! De gondolom nem csak erre a kocsira igaz,meg az sem mindegy,hogy mekkora az a 3 v. 4 kerek.
2013. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nekem is egyik ismerősöm ajánlotta a Jane 3 kerekű babakocsikat. Első babát várom, így még nincs sok tapasztalatom, de mielőtt megvenném, azért kellett a megerősítés nehogy rosszat vegyek. Még egyszer köszi

2013. jún. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!