Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok olyat, hogy sport...

Ajánlanátok olyat, hogy sport babakocsi, de újszülött kortól használható?

Figyelt kérdés
Pici babát bele lehet tenni ilyenbe? Használ valaki ilyet újszülöttnél? Ha igen milyet?
2013. jún. 14. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A peg peregonak van. Pont most néztem a Brendonban. Én csak nyári babának vennék , téli születésűnek vennék hozzá mózest is. Nekem télen fog születni a gyermekem, ezért tuti h mózest is veszek.
2013. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Chipolino pook. Én nagyon szerettem már a második gyereknél használjuk, kishelyen [link] esernyőre csukhato . Nagyon kényelmes éw tágas.
2013. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik ez a chipolino 2-es.Wáóó :) Mennyiért vetted? Hordozóval együtt van nektek?
2013. jún. 15. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hauck Explorer jogger. Eladó a mienk.
2013. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk top rider bs05 volt.Nagyon jó kis kocsi,eseryőre csukható,kapható mózes is hozz,meg hordozó is.
2013. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Peg Perego Pramette.

[link]

Vagy Nekünk Baby Desing Sprint van, csak a sport rész, egy ismerősünk ilyenbe tette az újszülött babát is. De a Peg Perego sokkal jobb!

2013. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!