Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Drága babakocsik mitől jobban...

Drága babakocsik mitől jobban mint az olcsóbbak?

Figyelt kérdés

Látok 100ezerért is,és 15-ért is.

Kinézetre tetszik sokféle ártól függetlenül.

Mitől jobb egy 100ezres?

Városban normális járdán használva 1 évet az olcsó kereke is kibír.



2013. jún. 19. 14:38
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Persze márát meg kell fizetni,de csak a márkanév miatt került ennyivel többe vagy többet is tudnak?
2013. jún. 19. 14:39
 2/29 A kérdező kommentje:
*márkát
2013. jún. 19. 14:39
 3/29 anonim ***** válasza:
26%

Ugyanez van az autóknál is.

Mindenki olyant vesz, amilyent megengedhet magának.

2013. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki több gyereket tervez annak nem érdemes olyan kocsit venni amit csak 1 évet bír.De a drágák közül sem mind feltétlen jó.strapabíró márkák szerintem a Peg Perego,Graco,stb...lássuk be azért 15 ezerert elég "fapados babakocsit lehet venni,abba újszületett semmiképp nem tennék.
2013. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,hogy én sem 100 ezres babakocsit vettem,használtan találtam egy multifunkciós (mózes,hordozó,sportrész 35000ft-ért)
2013. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
3 gyereket nevelek fapados babakocsival, köszönik jól vannak mózes nélkül is:))))
2013. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hát azért egy 15 ezres babakocsi nem tudom mennyire jó...de menj el egy bababoltba és nézd meg magad, hogy mi a különbség, ha így nem tudod elképzelni.

Egyébként valaki nem csak 1 évre tervez egy kocsival, sőt, több gyereket szeretne benne még tologatni, ezen kívül nem mindenkinek adatik meg normális járda sem.

2013. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%

Ezen már én is gondolkoztam lehet hülyeség de szerintem az a különbség, hogy az olcsók akkorák mint egy házak és nehezen lehet velük közlekedni mondjuk boltba, liftbe.

Nem mellékesen szerintem tartósabbak is.

2013. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Mózeskosár nem kell,egy gyerekünk lesz csak.


Akkor gyakorlatilag megfelel a noname babakocsi is.

Igazából napi kétszer fél órára kell a környéken sétálni.

2013. jún. 19. 14:51
 10/29 anonim ***** válasza:
A drágábbakhoz általában van gyerekülés, pelenka táska stb. AMi még nem egyforma pl hogy mennyire könnyű tolni, hogy fordulnak a kerekek stb. Van olyan kocsi amit lehetetlenség egy kézzel tolni van amelyik 2 ujjal is megy, ez nem hátrány ha épp telefonálsz vagy a nagyobb gyerek sétál melletted és tudod fogni a kezét vagy a kutyát sétáltatni pórázon. Mindenki maga tudja hol fog sétálni milyen körülméneyk között mennyit stb. eszerint kell kiválasztani a kocsit. Az is szempont hoyg mekkora, miylen súlyú befér-e a kocsi csomagtartóba, liftbe. Kinek milyen körülményei vannak. ezek mind fontosak. Nekem pl nem számitana a súly mivel kertes házban lakunk, viszont fontos lesz a jó kerék mert erdőben és terpen lenne a séta nem csak aszfalton. Van akinek meg az a szempont hoyg beférjen a liftbe vagy könnyű legyen felrakni a buszra.
2013. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!