Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a pierre cardin...

Szerintetek a pierre cardin vagy az espiro típusú babakocsik a jobbak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő volt, az Espiro százszor jobb (az elsőnél volt Pierre, de most a 2.-nak muszáj voltam venni egy újat, mert nem voltam hajlandó még egy gyereket tologatni abbana vacakban [meg gyakorlatilag szét is esett], most várjuk a 3. babát, ő szintén az Espiro-t használja majd, mert az még 2 év használat után is olyan, mint az új).
2013. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk PC van. A miénk nem rossz. Az espirot nem ismerem.
2013. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is mind kettőt használtuk , az első gyerkőcnél Pc volt , mi végig használtunk vele 1 évet , 6x volt szervizbe a kerekei nem igazán bírják a terepet !

[link]

A másodiknál Espiro Vector Prot vettünk , és a legjobb babakocsi , imádom , semmi gond nincs vele , bírja a terepet szuper kocsi .

2013. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PC-t csak látásból ismerem, Espirom van, nagyon szeretem.
2013. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!