Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyek a legjobb 3:1 multifunk...

Melyek a legjobb 3:1 multifunkciós babakocsik? Miért?

Figyelt kérdés

Árkategóriában 80-140 ezer Ft közöttiek érdekelnének.

Köszönöm!


2013. júl. 2. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mik az igényeitek, hol akarjátok használni (földúton, vagy inkább "városi" utakon), milyen szempontok számítanak? (Méret, súly, mobilitás, összecsukhatóság?)

Én a Brendonban szemezgettem, de a Kangaboo-ban is jók vannak, igaz, általában kisebb választékban, drágábban.

[link]


Úgy tudom, márkában az olcsóbb, de jó minőséget a Hauck képviseli. Míg a Peg Perego, Graco, és a Chipolino árban középkategóriás, jó minőséget hozzák. Természetesen a Concord, Stokke, Chicco (egyes Peg Perego darabok) és részben a Quinny termékek képviselik. (A Quinny egyébként tényleg jó, de mikor mi keresgéltünk, akkor nem volt 3:1-es kocsija, csak sportot láttunk.) Ez utóbbiak drága, és jó darabok, sok-sok kiegészítővel, de azért egy hétköznapi halandó nem biztos, hogy megengedheti magának.


Egyébként a legjobb, ha személyesen mentek el néhány babaüzletbe, és néztek körül. Sokkal többet segít, ha láthatod, tolhatod a babajárgányt. :)

2013. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha babakocsi, nekem a Peg-Perego, más nem is jöhet számításba.

A nővéreméknél eddig 2 gyereket szolgált ki a Pliko P3, és még mindig jól néz ki.

Most várom az első babámat, és nekem is ilyen kocsi kell.

Könnyű, praktikus, biztonságos, nagyobb babáknak is kényelmes, szerintem az egyik legszuperebb kocsik.


[link]

2013. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!