Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szerintetek a legkönnye...

Melyik szerintetek a legkönnyebb és legjobb multifunkciós babakocsi?

Figyelt kérdés
Újszülött kortól lehessen használni
2011. szept. 21. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük meg:

[link]

Nagyon szeretem :).

5 hós kislány anyukája

2011. szept. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tako jumper x!!!!

[link]


Szerintem nagyon szuper! :)


Meg sokaknál látom egyébként ezt:

[link]

2011. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Amit linkeltél,az hány kiló?


Vectort ismerem,az tényleg elég könnyű...

2011. szept. 23. 21:45
 4/4 Disi ***** válasza:
Mi Jané Carrerát vettünk. Egy ismerős ajánlgatta az övét, ezért kezdtünk utána nézni ennek a márkának. Végül nem az övét vettük meg (nagyon fiús színe volt, mi kislányt vártunk), ráadásul vaterán találtunk vadiújat olcsóbban. Hát ez az ismerős is azt mondta, hogy az első babánál még vettek egy olcsóbbat, de rengeteget szenvedett vele, nagyon nehéz volt, és a 2. babánál kikötötte, hogy nem érdekli a pénz, nem fog kínlódni (város szélén laktak). Mi mózest nem vettünk ugyan hozzá csak hordozó+sportrész. Nagyon könnyen átszerelhető, könnyű az egész kocsi, egy kézzel is tolható, jól kanyarodik és stabil (mindenütt dupla kerék van). Amit én hiányoltam picit, hogy a tolókart nem lehet átfordítani, a sportrészben nekem háttal ül, de mire abba kerül gondolom már nem is rám lesz kíváncsi :-)))(mondjuk már most sem sokszor pedig még csak 3 hós). Azt nem tudom, hogy ez-e a legjobb, de én teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretem.
2011. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!