Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen szinű babakocsi való...

Milyen szinű babakocsi való kislánynak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Amilyet te szeretnél,ami neked tetszik!

Most komolyan mi mondjuk meg?

2013. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Piros vagy rózsaszín(szerintem).
2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lánynak szerintem bármilyen mehet, a fiúk vannak hátrányban.
2013. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy! De tényleg! Ha szeretnétek később másik gyereket is (aki lehet fiú lesz), válasszatok sötétebb színt, ami lehet akár kék vagy barna is. Amikor mi nézegettük a kocsikat, találtunk tűzpirosat, ami fiúé volt, és barna kockásat, ami kislányé. Végülis mi lila-rózsaszínt vettünk, de mi nem tervezünk kistesót.
2013. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor pirosat vehetek majd?
2013. júl. 4. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, nyugodtan. Nekem a barna-bézs párosítás tetszik :-)
2013. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen színűt vehetsz, ami neked tetszik és megy a ruháidhoz. Kisfiút várunk és piros babakocsit kapunk rokontól, nem kimondottan zavar :). Ha magamnak vennék biztosan uniszex színűt választanék bézs színűt mondjuk.
2013. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rózsaszínt veszek:-) ez volt az álmom:-)))

Amúgy, szimte teljesen mindegy:)

28hkm

2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én barna bézs kombinációt vettem, szeretnénk még kistesót, lehetőleg kisfiút, és nem fogok másik babakocsit venni, tehát rózsaszín kilőve.


Nekem az is szempont volt, hogy ne legyen világos színű, ne látszódjon meg rajta minden kosz, ha mondjuk a gyerkőc már nagyobb lesz és enni is akar a babakocsiban, akkor mondjuk ne kelljen súrolgatni a meggyfoltokat stb.

2013. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!