Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a fajta babakocsit néztük...

Ezt a fajta babakocsit néztük ki, ebben a színben. Nem tudjuk még, hogy kisfiú vagy kislány lesz-e, de ismerőstől lehetőség lenne megvenni. Nem lenne fura kék babakocsi kislánynak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 19. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi ennél jóval sötétebb kék babakocsit vettünk, pedig tudtuk, hogy lány lesz és újat vettünk, tehát gyakorlatilag bármilyen színt választhattunk volna. (Én is hordok kéket nő létemre)
2012. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mindkét lányomnak kék volt a kocsija:)
2012. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mara Acoma ***** válasza:
88%

Nézőpont kérdése. Én is ráadtam a lányomra a kisfiamról megmaradt ruhákat, de igyekeztem az utcán azért lányosan öltöztetni. A babakocsiba nem látnak be, szerintem ez kapásból kisfiús, mindig magyarázkodhatsz.

Inkább valami semleges színt vennék, vagy várnék pár hetet vele, amíg az ultrahangod meg nem mutatja magát a babóca:)

2012. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
A lànyom egy ehte lànyos kocsit kapott, bordó szìnű, a belsejèben macik vannak, szòval messzről lerì ròla, hogy lànyos kocsi. Ès ìgy is volt aki negkèrdezte, hogy làny vagy fiù. :) mikor màr nem hasznàltuk, eltettem, hàtha làny lesz a màsodik. Persze fiù lett, de a kocsit megtartottuk, nagyon szerettem, babahordòs volt ès praktikus, ès nem mellesleg hibàtlan àllapotban, fillèrekèrt nem akartam eladni. Ìgy a fiam csajos kocsiban utazott èlete első 8-9 hònapjàban. Semmi hàtrànyàt nem èreztem. Ha nem az elsődleges szempont, hogy ne csajos kocsi legyen ha kislàny lesz, szerintem megvehetitek.
2012. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én lánynak nem vennék kéket, annyi féle szín van. Olyan kéne ami nem sötét de nem is világos, nézd meg ezt az oldalt mielőtt döntesz, itt jó árak vannak:

[link]

2012. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

A szín nem jelent semmit, a nagyfiamat mindig pasis színű és fazonú ruhákba öltöztettem, mégis naponta mondták idegenek, hogy jajj de szép kislány :))

Ha tetszik, nyugodtan vedd meg, nagyon jó kis babakocsi!

2012. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem tök jó színe van, nem kényes, élénk. Mindkét gyerkőcömmel kék kocsim volt/ van, egyik fiú, másik lány. Nem a színe a fontos, hanem hogy tudj vele közlekedni olyan terepen, ahol élsz, pl Budapesten minél könnyebb kocsi a jó, ha fel kell szállni buszra pl, illetve olyan, aminek kicsik a kerekei, hogy üzletekbe könnyen bejuss vele.
2012. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy nagyon jó kocsi, engem nem érdekelne a színe. Főleg, ha ismerőstől tudnátok megvenni!


Amúgy én is sétáltam már lila kenguruval, rózsaszín ruhában volt a kislányom, és megkérdezték, hogy fiú-e! Szóval ha csak emiatt nem vennéd meg, akkor ne érdekeljen :)


Én inkább fiúnak nem vennék lányos színű kocsit.

2012. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mi kisfiú után örökölünk babakocsit a kislányomnak. az is kék. nem a színét nézem, hanem azt, hogy egy nagyon jó márkájú kocsi, praktikus, könnyen lehet vele közlekedni, és nem utolsó sorban kényelmes a picinek.

nekem ezek az elsődleges szempontok és nem a szín. (bár amúgy sem vagyok nagy rózsaszín fan, de ez már az én hibám :))

2012. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért kellene semleges színűt választanod, mert ha el akarjátok majd adni, akkor mindkét nemű gyereknek fogják választani nemcsak az egyiknek.

Nekem pl. nem tetszenek a 3 kerekűek, olyan ufós nem babás, de ez csak az én véleményem.

2012. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!