Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kislányom kinőtte a babahordoz...

Kislányom kinőtte a babahordozót, de még nem tud ülni. Milyen autós ülést vegyünk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Cybex, 0-18 kg-ig, ez 360 fokban elforgatható, isofixes, menetiránynak háttal is sokáig lehet használni. Nagyon biztonságos és szuper, mi imádjuk!
2013. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is cybex van, syrona típusú, nem a legolcsóbb, de szuper!
2013. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, pont olyan színű, mint a videón látható. [link]

Én nagyon szeretem. Még nem volt 9kiló a fiam mikor kinőtte a hordozót. Ebben tökéletesen tudott ülni, dönthető. Most 3éves, 15kg, és a szélessége miatt kb.még 1évig tudjuk neki használni. Van egy 9-18kilós ülésünk is, abban már tavaj nyáron is alig fért el, pedig 60ezres ülés! (örököltük)

Nem ismerem a cybexet, de én annyi pénzt biztosan nem adnék érte (nem is tudnék), lehet 1év múlva már bele se fog férni a gyerek (pl. télen vastagon öltözve).

2013. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Concord ultimaxunk van, 0-18as. Nagyon szeretjük.Menet közben pluszban dönthető.
2013. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cybex Sirona-nk van és imádjuk!
2013. júl. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, drága a Cybex, de nekem a gyerekem biztonsága minden pénzt megér.
2013. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy kinőtte? Azért mert kilóg a lába, még jó az. Minél tovább utazik háttal és fekve, annál jobb. Biztonságilag is meg a gerincének is. Én pl. 13 hósan cseréltem le a gyerek ülését. Persze nem azt mondom, hogy mindenki tegyen így, csak ezt korainak tartom. Nem tudom hány hónapos, de ha még nem tud ülni, akkor nem lehet túl nagy. Illetve ha már megül, akkor sem egészséges egy darabig még ültetni és zötyköltetni a kocsiba. Nézz jól szét, olyan ülés legyen, ami biztos nem árthat a kis fiatal gerincének. Sajnos háttal beköthető ülést nem nagyon forgalmaznak, talán egy-két modellt, de az pokoli drága! Az a baj, hogy még egy sima fékezésnél is a kis nyakuk terhelve van a rendes gyerekülésbe, főleg ha még el is alszanak. Nyakpárna nem árt.
2013. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Concordos vagyok, pont ezért vettem ezt, mert háttal is utazhat benne. Nekünk is kinőtte az előzőt.
2013. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amilyen neked tetszik
2013. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!