Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Raf-pol Twist babakocsiról...

Raf-pol Twist babakocsiról kinek van tapasztalata? Vélemények?

Figyelt kérdés
Szeptemberi baba lesz. Családi házas környezetben élünk, cipelnem (pl. busz, lépcső) nem kellene. Az egyik szempont (aminek ez meg is felel), hogy átfordítható a tolókarja. Továbbá: mózeses, nagy, bolygósítható kerekek, hordozó kapható hozzá és a vázra rögzíthető.

2013. júl. 9. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, nagyon nem szerettem. Nehéz, mondjuk, ha nem kell cipelni akkor ez nem akkora gond. Ha a bolygókerék elöl van, akkor szinte irányíthatatlan, tehát semmit nem ér az átfordítható tolókar. Szakad, szétesik, kiesnek a csavarok, 2 hónap után a kupolát nem lehetett felhúzni, mert nem állt meg. Nagyon nem javaslom, én is eladtam, mikor a fiam 7 hónapos volt és vettem sportkocsit.
2013. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia én nagyon szeretem azt a kocsit most várom a másodikat és megint azt fogjuk használni, ugyan nehéz ez tény és való nekem kell cipelni mert ugyan földszint de ott is van 10 lépcső ami nincs akadálymentesítve, szerintem nyugodtan vedd meg az első válaszoló meg szeritnem egy nagyon rossz kocsit fogott ki vagy nem tudom neki miért ment tönkre illetve miért nem vitte vissza gariba mert van rá az enyémre 2 évet adtak.
2013. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Sajnos én már nagyon sok helyről hallottam vissza ugyanezen problémákat, nem vagyok egyedi eset. Garanciába azért nem vittem vissza, mert ha minden hibával ami kijött a kocsin állandóan javíttatni hordtam volna, akkor kb. 1 hónapot tudtam volna összesen használni a 7-ből, amit nálam volt. Én nem ezért vettem babakocsit. Egy szó mint száz ennyi pénzért amit kérnek érte százszor jobb kocsikat is lehet kapni még újan is, használtan pedig pláne.
2013. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:


Köszi a választ! A gyakorlatban milyen a kocsi? Mármint elég széles pl. a mózeskosár? Kényelmes a babának akár télen is? A huzata tisztítható, levehető? (Egyik helyen ezt olvastam, a másikon az ellenkezőjét...) Hordozótok van/volt hozzá? Könnyű felhelyezni-levenni?

Minden tapasztalat érdekel! ;)

2013. júl. 9. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem köszönted meg a választ, de azért szívesen. Én csak meg akartalak kímélni egy pocsék kocsitól, de hát mindenki a maga kárán tanul. 1. válaszoló
2013. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:


Sajnálom, hogy neked nem jött be a kocsi! :(

Milyenre cseréltétek le?


Köszi

2013. júl. 9. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Peg Perego Pliko P3 compact kocsit vettünk, ég és föld a különbség. Ehhez lehet egyébként hordozót is venni és vízszintesig dönthető, persze nyilván nem egy árban van a Raf Pol kocsival. Nekünk már csak sportkocsi kellett így vettük 70.000.- körül a Brendonban.
2013. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én se javaslom,elég hulladék lengyel kocsi.Ennyi pénzért már minőségibb használt ténylegesen multifunciós kocsit kapsz.Ismerősnek is ilyen volt a gyerkőc 1 éves kora előtt (kb 9 hónaposan)lecserélte.
2013. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok elég nagy babám volt a babám picinek is nagyon jó széles kocsi, sokáig tudtam használni 1.5 éves volt amikor vettünk egy rohangálós kocsit, igen a huzat levehető és mosható én tisztítóba vittem el egyszer és most is elviszem majd a 2. babánál hordozót könnyű kivenni és betenni.
2013. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 11. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!