Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro vector air 3:1 vagy...

Espiro vector air 3:1 vagy Touragoo carpo G508?

Figyelt kérdés
Melyik kocsi a jobb ?Kinek milyen tapasztalatai vannak? Olyan babakocsit szeretnénk ami nem túl nehéz,de azért stabil, nehezebb de nem feltétlen tereputakon is használható. Vagy esetleg más javaslat ?

2013. júl. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk vector air van. Nagyon bevált. A másikat nem ismerem, de ezzel nem jársz rosszul.
2013. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hàt ezt el sem hiszem,én is ekozött a két kocsi között vacilàlok:))Espiro felé hajlok inkàb én meg vagyok vele elégedve a kisfiammal Espiro Vayonk volt.
2013. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk ő lesz az első baba (kisfiú lesz :) )... és azt érzem lassan másoddiplomám lehetne a babakocsikból,annyi véleményt, oldalt, videót néztem már meg... Dönteni viszont egyelőre nem tudok :D :S
2013. júl. 12. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán annyi hátránya van a vektornak, hogy a sport rész amit sokat fogsz kézben cipelni, nincs rendesen kidolgozva, és kék zöld mindkettőnk combja, mert pont ott állnak ki belőle a rögzitő pöckök. Más hibája nincs.
2013. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Espironk volt.Szerettem ,csak kicsi az alsó pakolós része .Nézd meg az Espiro Vector Pro-t.Ott már javítottak a hibákon.
2013. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Espiro-ban gondolkoztam. A Berndonban nem forgalmazzák, de azt mondták, hogy kb. olyan kategória, mint a Tourago. Ott viszont nagyon gagyinak láttam a Touragokat. Viszont ez, amit belinkeltél, tényleg szép. Persze ez csak külcsíny, nem tudom, mennyire kényelmes és praktikus. A Quinny Mood nagyon tetszik, de sokkal drágább és nem biztos, hogy van értelme arra az 1-2 év használatra dupla annyit kiadni egy babakocsiért. Szóval most újra az Espiro vector van porondon.
2013. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!