Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek ilyen gyermekülé...

Van valakinek ilyen gyermekülése az autóban? Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi? Belinkeltem az ülést.

Figyelt kérdés

[link]


Könnyű bekötni? Anyaga milyen az ülésnek?


Elsősorban isofix-es ülés érdekel , de nem horribilis összegért. Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyiket linkelted nem ismerem,de nem sok jót hallottam róla,nekünk ilyen van,nekünk tökéletes.

[link]

2013. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ami isofixes azt mindegyiket pont ugyanolyan könnyű bekötni, de ez a touragoo ez egy minősítés nélküli kínai ülés, ha már rászánod a pénzt az isofixesre, akkor szerintem érdemes olyat választani, ami minőségibb darab.

(vagy akár egy nem isofixes, de jó minősítésűt venni)

2013. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó minősítésű pl. a cybex free-fix 34e Ftért, vagy a sunshine kids monetery 36e Ftért.

mindkettő isofixes.

2013. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy az outletben ez is akár:

[link]

2013. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A link amit küldtél nagyon tetszik, nem is láttam még ezt az ülést, valószínű ennél maradok, nagyon kényelmesnek tűnik.
2013. ápr. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!