Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata BabyBooz hordozókendővel?

Figyelt kérdés
BabyBooz Mei Tai-t szeretnék venni, igaz nem most de pár hónapon belül. Hamarosan megszületik a kislányunk. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban, vagy bármely más BabyBooz termékkel kapcsolatban?
2013. júl. 12. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nimcs, de láttam már használat közben! A baba úgy be volt pólyálva vele, hogy a fején kívül mást nem tudott mozgatni! Még nyári hőségben is! Csoda, hogy nem fulladnak meg a babák! Sokan be akarják tiltatni, és egyet is értek velük! Inkább a hagyományos babahordozót ajánlom!
2013. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan a márkával nincsen tapasztalatom, általánosságban tudok nyilatkozni:

ha újszülött babát szeretnél hordozni, a kendők és karikás kendők között nézelődj inkább:). A mei taiokat már nagyobb gyerekeknek ajánlják.

ne haragudj, hogy csak linkelek, de szerintem érdemes elolvasni a cikket az újszülöttek, kicsik hordozásáról:

[link]

2013. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, a rugalmas kendő már megvan, legalábbis tudom milyet szeretnék az elsp hónapokban. A Mei-Tai-t úgy a 4-5. hónaptól használnám, már ha szereti a kicsi a kendőben hordozást... Csak sajnos a BabyBooz oldalon alig van fent kép, és egyáltalán, a vélemények érdekeltek volna, főleg olyantól, aki már látott, fogott, viselt ilyet. Milyen volt, megéri-e, stb. De azért köszi!
2013. júl. 13. 16:50
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem pont ilyenem van. Én nagyon elégedett vagyok vele.

Az első válaszolótól kérdezném, hogy hol olvasott olyat, hogy a mei-tai hordozókat be akarják tiltani?


Szerintem, akinek nincs tapasztalata az inkább ne írjon butaságot! Én két hónapja használom a sajátomat, azt szeretem benne, nagyon kényelmes és strapabíró én tényleg csak ajánlani tudom. Plusz ami nekem tetszik, hogy gyapjúval van bélelve, és emiatt nem izzad meg a kicsi egyáltalán (nagy melegbe is csak ott, ahol velem ér össze).


Egyébként nem csak a fejét tudja mozgatni benne :D kezei, lábai nincsenek ám lekötözve :D Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Láttam a kérdésed és le szerettem volna írni a véleményem, mert abszolút pozitív csalódásért velük kapcsolatban. Én hordozókendőt rendeltem és másnapra! meg is érkezett. Kaptam apró ajándékot is, a kendő pedig csodás. Arról nem is beszélve, hogy névre szóló levél fogadott a csomagban. Meg sem tudom mondani, mikor szolgáltak ki így utoljára. Szóval én ajánlom őket, gondolom a többi termékük is hasonlóan igényes. De ahogy mondtam, nekem csak a kendőjükkel van tapasztalatom.
2013. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!