Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket hordozót vennétek?

Melyiket hordozót vennétek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. júl. 14. 13:33
 1/5 Kerria ***** válasza:

Nekem az első van, és nagyon meg vagyok vele elégedve!


Viszont a csatos mei-tai- ről is eddig csak jót hallottam, így szerintem amelyik neked jobban tetszik azt válaszd.


Nagyon sokat kipróbáltam anno, mert a kislányom sírt/üvöltött az első hordozóban, amit vettem...emiatt elmentem egy hordozó klubba, és kaptam kipróbálásra többet is. A kendők abszolút nem jöttek be, de sajnos a csatosakat sem szerette, de jobban el volt bennük.

2013. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az első jobban tetszik. Egyik sem eredeti az igaz,de ugyanolyan.

Te hol vetted a tiédet?

2013. júl. 14. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 2. linken lévő eladótól vettem vaterán.

Simát rendeltem, nem csatosat, nagyon szeretem, még csak 1 hónapja használom, így nem tudom, mennyire lesz tartós. Az alján már picit kikopott az anyag ahogy a hátamhoz dörzsölődik.

Ha tőle rendelsz vigyázz, mert én is egy baromi ronda mei tai-t kaptam, teljesen más anyagút küldött, mint amilyet rendeltem, de már nem akartam visszaküldeni, mert plusz pénz és időveszteség.

2013. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. En is néztem mindkettőt. Nekem a második azért tetszik jobban,mert egy csomó szuper kiegészítőt lehet még venni hozzá,egyébként sztem mind2 jó. Biztos fogják irni,h az elsőnél nem tudhatod h a csatok mennyire jók,de ha nem probálod ki akkor sosem fogod megtudni es ez ugye klasszisokkal olcsóbb mint más csatosok.Nekünk is most lett csatosunk.Nagyon jóó,úgy néz ki beválik,bár még gyakorolnom kell egyedül felvenni :) Remélem nektek is beválik majd amelyik mellett döntesz.
2013. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kerria ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Az egyest a vaterán vettem, egy nagyon kedves eladónőtől. Teljesen új a hordozó, postaköltséggel együtt 8ezer Ft körül volt.


Nem az eredetiség, hanem a jól összeállítottság a lényeg, és ez valóban az. Ha megtehetném, hogy eredetit veszek, hát lehet akkor is emellett kötöttem volna ki, de így ár-érték arányban nekem ez maximálisan megfelel(t).

2013. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!