Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mindegy, hogy milyen gyerekülé...

Mindegy, hogy milyen gyerekülést veszek a kocsiba, vagy minden márkához van speciális ülés?

Figyelt kérdés
Nekünk volvonk van, apósna buick, szüleimnek suzuki, meg skoda. Most akkor mindegyikbe külön ülést kell venni, vagy van olyan, ami univerzális és bármelyikbe betehető? Ti milyet vettetek, mennyiért? Ajánlanátok nekem olyat, amit 6 hónapos kortól akár 2-3 évesig is lehet használni?

2013. júl. 20. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyiket mindegyik kocsiba lehet használni. Kis buszba kell csak speciális. Mi CAM babakocsit vettünk annak a babahordozója abszolút használható kocsiba. Nem mondom, hogy 2 éves korig inkább csak 1 évesen. Mi nagyon ritkán autózunk nem fektettünk nagyobb összeget az autós ülésbe. Viszont ha sokat autóztok érdemes drágább jobb minőségű autósülést venni, megnézni, hogy különböző baleseti teszteken milyen értékelést kaptak.
2013. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél 0-18 kg-ig való ülést, mert az kb. 3-4 éves korig használható, illetve amíg el nem éri a 18 kg-t a gyerek. Háttal is be lehet kötni, mint a hordozót, aztán, ha elég nagy már és elég erős a nyakacskája, hogy egy hirtelen fékezésnél ne sérüljön, meg lehet fordítani és menetirány szerint bekötni. Az én fiam kb. 8 hónaposan nőtte ki az autós hordozót (télen, overálban már nem fért el benne), akkor vettem Concord Ultimax gyerekülést. Én elégedett vagyok vele, mert biztonságosnak tűnik. Viszont ezeket az üléseket már nem olyan könnyű ki-bepakolni a kocsikba, tehát, ha megengedhetitek magatoknak és szükséges is (mert pl. sokat utazik a baba a nagyszülőkkel), érdemes még egyet venni.

Hordozóról ennyi idősen (6 hónaposan) egyébként is csak olyan ülésre lehet váltani, ami menetiránynak háttal is beköthető, ezek pedig mind 0 kg-tól vannak (18 illetve 25 kg-ig).

2013. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!