Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy kell átfordítani a...

Hogy kell átfordítani a tolókart Bergon babakocsin?

Figyelt kérdés
Vaterán vettük,a képek közt és a leírásban is szerepelt,hogy átfordítható.Mivel nem volt még szerencsénk babakocsihoz nem tudjuk hogyan kell.Az eladó meg már vagy 3hete nem reagál az emailemre amiben ezt megkérdeztem tőle.Mikor vettük nem foglalkoztunk nagyon vele,nézegettük de nem jöttünk rá. Valaki segítene?
2013. júl. 25. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
a tólókaron nincs gomb?YLinkelnél képet a típusról?
2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a miénken van két oldalt a tolókaron fekete kiálló vmi, amibe két ujjal, alul felül bele tudsz kapaszkodni, magad felé ( felfelé ) meghúzod, akkor kiakad és átfordítható.
2013. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan, mint a 2. válaszolónak. Bele kell az ujjadat akasztani, és egyszerre felfele húzni mindkettőt.
2013. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 25. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt adja-e ki,de narancssárga,virágos,Xspr.
2013. júl. 25. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy kell ahogy leírták
2013. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg egy képet valaki arról,hova kell nyúlni,mit kell húzni?
2013. júl. 25. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahol hajlik tolókar, alatta kb 15 cm-re van a kapaszkodója. Jobban már nem tudom elmondani neked, remélem sikerül.
2013. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hú,meg van.Jól le is izzasztott.

Köszi a segítséget!

2013. júl. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!