Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen dolgokat lehet még...

Milyen dolgokat lehet még kapni a bergon baba üzletben a baba kocsikon kivül? Járt már valaki ott?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hordozót,ágyat,ágyneműt türülközőt,lepedőd,cumit,cumisüveget,hintát,és még sorolhanám rengeteg minden van ,érdemes elmenni.Konkrétan érdekel valami?
2013. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az Ázsia center mellett lévő Kínai áruházban voltam, ott is van egy nagy Bergon.

Szinte mindent megtalálsz!

De, ha ajánlhatok neked mást is akkor:

[link]


Valóban olcsó, és jók a termékek! Én innen rendeltem a kiságyat, matracot, szekrényt.

Érdemes megnézni!

28+3hkm

2013. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bútort, kiságyat, pelenkázót, szivacsot, hordozókat, etetőszéket, autós ülést, ruhát, textilpelenkát, játékokat, ágyneműt....

Szinte mindent, ami a babakelengyéhez kell. Készpénzt vigyél, mert kártyás vásárlási lehetőség nincs. A Felicitas kupon itt is beváltható.

2013. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat. Igen, az Ázsia melletti Bergonra gondoltam. Minden érdekel ami a babakelengyébe kell, textilpelus, gumilepedő, popsitörlő, pelenka,ruhák,stb..kismama melltartó, szoptatós melltartó, és bugyi is van?
2013. júl. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!