Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Testvérbabakocsit vennék!...

Alamama kérdése:

Testvérbabakocsit vennék! Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Kinéztem két testvérbabakocsit, de nem tudok dönteni melyik legyen. Az egyik egy Babywelt (Express) típusú, a másik pedig GoBabyGo testvérkocsi. Akinek van tapasztalata bármelyikkel szívesen venném, ha megosztaná.

#testvér babakocsi #babywelt #gobabygo
2013. júl. 26. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, nekem Graco Stadium Duo volt, én nagyon szerettem.

[link]

2013. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is néztem, de ennyit nem költenék rá, max 40-50 ezret. Egyébként nem tudom, hogy nekünk volt ilyen balszerencsénk-e, de az első babakocsi, amit vettünk egy Graco volt és 1 évig sem tudtuk használni, mert kitört a kereke :(
2013. júl. 26. 16:37
 3/9 A kérdező kommentje:
jav. ---> volt-e :)
2013. júl. 26. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen gondom nem volt vele. Ami főleg tetszett benne, hogy a hátsó ülés meg van emelve. Nekem 13 hónap van csak a gyerekeim közt, tehát jól jött, mikor a kisebb is már tudott ülni és kíváncsiskodni akart, akkor könnyebben kilátott. Ugyanakkor a hátsó ülésnek is van lábtartója, nem egybe van a két ülés. Valószínűleg ezért is lehet drágább.

Én anno, 2011-ben 60 ezerért vettem újonnan, plusz esővédőt. Nemrég adtam el 30 ezerért hibátlan állapotban.

Használtan olcsóbban kapsz, lehet jókat kifogni:)

Igaz én városban használtam, azt az utat bírták a kerekei.

Egyébként a kettő közül amit írtál, a GoBabyGo kocsit ajánlom, azt sokan dícsérik.

Elég sokat látok mostanában ABC Design testvérkocsit is.

2013. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a véleményt, utánanézek, hátha találok használtan egy használhatót :)
2013. júl. 26. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, ha off, de nekem graco stadium duo volt, használtan vettem 25e-ért, nagyon is remek állapotban, és szinte ugyanolyan remek állapotban adtam tovább.

Szuper babakocsi, nagyon ajánlom.

2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, hogy döntöttél?

Melyik típust vennéd meg újonnan vagy használtan?


nekem most derült ki hogy jön a kis tesó, kis fiam kb 20 hónapos lesz jövő tavasszal amikor megszületik, én is gondolkozom már a testvérbabakocsin.


Nekem az is fontos szempont lenne hogy milyen magas a tolókar, mert mi eléggé magasak vagyunk én majdnem 180cm férjem meg majdnem 2 m - szóval annak idején is igazi kihívásnak tűnt a kisfiunknak babakocsit venni - végül egy 3funkciós terepbabakocsit vettük és most tavasszal meg egy lapra csukható Gicomelli olasz márkájút előbbinek 120cm utóbbinak 112cm volt a max tolókar magassága - mindkettőt nagyon szeretjük...

Az átlag tolókar magasság 1m körül van és néztünk annak idején gracocat is és azok alacsonynak bizonyúltak bár kép alapján a graco quattro tour duo elég magasnak látszik, bár ez csak személyesen dönthető el, ilyennel kapcsolatban volt már valakinek tapasztalata?


Kisfiam júliusban volt 1 éves, és még nem jár ki tudja hogy 20 hónaposan mennyire lesz aktív, nem kapkodjuk el a babkocsi vásárlást várunk még vele legalább jövő évig, de azért örülnénk ha megosztanátok tapasztalataitokat.

2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Végül egy graco quattro tour duo-t vettünk használtan. Eddig meg vagyok vele elégedve nagyon jól manőverezhető, messzív babakocsi. Csak baromi nehéz!!!!!! :)))))))

2013. aug. 10. 12:28
 9/9 A kérdező kommentje:
naná hogy masszív
2013. aug. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!