Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért lehetne eladni egy...

Mennyiért lehetne eladni egy Top Rider Metropolis babakocsit, ha nem lehet összecsukni?

Figyelt kérdés
Már használtan vettem, az eladó még nagy nehezen összecsukta, de nekünk ez már nem sikerült. Szeretném eladni, de tanácstalan vagyok, ilyen hibával mennyiért vennék meg, mennyit veszít így az árból.
2013. júl. 30. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég sokat veszít, mert fontos,hogy összecsukható legyen egy kocsi főleg ha autóba kell betenni vagy kicsi a lakás. Nem lehet esetleg szerinted megcsináltatni? Lehet jobban járnál ha megkérdeznél egy babakocsi szerelőt.
2013. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem így nem fogják megvenni.

Azért fontos, hogy össze lehessen csukni, mert bármikor lehet olyan helyzet, hogy be kell tenni autóba.

Rakd fel egy ft-ért a vaterára és meglátod mennyit adnának érte.


Én személy szerint semennyit

2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hívtam már a babakocsi szakszervízét, ott azt mondták, hogy annyira régi lehet már, hogy olyan a hiba, amit már javítani sem tudnak. Kicsit messze van a szervíz, hogy magam elvigyem, és ugye nem lehet összecsukni, így autóval sem tudom vinni. Amúgy szép a babakocsi, és ezért is sajnálom nagyon. A használat alig látszik rajta, minden tartozéka megvan, de ez a hibája....
2013. júl. 30. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg egy bicikliszerelő ismerősötök? Azt hallottam, hogy néha Ők is javítanak babakocsit.
2013. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt még meg fogom próbálni!
2013. júl. 31. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!