Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tegnap vettem egy babakocsit,...

Tegnap vettem egy babakocsit, ma mentem vele fél órát, de nagyon nem vagyok vele megelégedve. Kicserélhetem egy másik fajtára? Bababoltba vettem!

Figyelt kérdés
Köszi
2013. aug. 7. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem cserélheted ki. Amint kivitted a boltból csökkent az ára, és még használtad is... De próbáld meg. Teljes árért 100%, hogy nem veszik vissza, lehet jobban jársz ha eladod egy 10esért olcsóbban a neten.
2013. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha le tudod úgy takarítani, hogy nem látszik a kerekein a használat akkor igen.

Én is voltam így, és én 2 órát használtam a kocsit, aztán letakarítottam a kocsit, és a kerekén nem látszódott a használat, kicserélték.

Igaz én neten vettem vettem és éltem az elállás jogával.

Bababolt lehet nem cserél.

2013. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon szomorú vagyok,mert nem jó ez a kocsi. :(
2013. aug. 7. 10:01
 4/22 anonim ***** válasza:

Milyen kocsi?

Nem próbáltad ki a boltban?

2013. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
mi a gond vele?
2013. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
bertoni foxy. kipróbáltam,de sajnos a baba nélkül. a huzata össze-vissza csúszkál,kényelmetlen a lányomnak.állandóan belerugok a fékbe,kicsi ülőrésze van..... Annyit tudtam csak próbálni rajta,hogy előre hátra toltam magam elött,úgy jó volt+azt sem láttam,hogy dupla huzata van,ami tépőzáras. :((
2013. aug. 7. 10:20
 7/22 anonim ***** válasza:
3 napig kötelesek visszavenni (vagy levásárolásod ott az árát)blokk kell,és kitisztítani,lemosni,hogy ne látszon a használat
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
és mit mondjak,miért nem kell ha elvileg nem is használtam?
2013. aug. 7. 11:21
 9/22 anonim ***** válasza:
azt mond, amiért nem vagy megelégedve vele. Egyébként miért nem vagy megelégedve? Mi a hibája? Melyik babakocsi az?
2013. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
olvass vissza,már leírtam
2013. aug. 7. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!