Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal Ovu után (19. Napon...

4 nappal Ovu után (19. Napon vol) is pozitiv az ovulációs tesztem. A hőm 36,7-36,9 között van. Ez mitol lehet? Igaz a csik halvanyabb mint a masik de mar volt total negativ 1 csikos tesztem is.

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
görbéd nincs?
2013. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Igaz a csik halvanyabb mint a masik".

Akkor a teszt nem pozitív, hanem negatív. Az ovu teszt csak akkor pozitív, ha ugyanolyan erős, vagy erősebb a tesztcsík!

2013. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt én nagyon jól értem hidd el... de már volt csak 1 csikos tesztem is szombaton azt megelőzően meg két csíkosak... Akkor most mi ez a két csík megint?



[link]

2013. aug. 6. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet még egy peteérés, főleg látom, clostyt is szedsz, attól meg pláne. PCOS-osoknál előfordul (már ha az vagy). Szerintem ne foglalkozz vele. Ha erősödik a következő egy-két napban, akkor kapsz még egy esélyt a hónapban:)
2013. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hő alapján megvolt az ovud szépen a jelölt helyen.

Együttlét szintén jókor, tehát van esélyetek.


Elvileg kb. 48 órán belül lehetséges két petesejt kilökődése, annál távolabb egy adott ciklusban már nem, de a clostyhoz nem értek...

első

2013. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hááát legyen igazatok, de teljesen zárt a méhszájam... Na de hátha tényleg új esély :) ...


Bár azért ijesztő is mert 3 tüszőt látott a doki ebből a két kisebb (16 és 18 mm) volt bal oldalon és azt éreztem, hogy azok szombat este és vasárnap délelőtt megvoltak... A jobboldalt volt nagyobb 24 milis de azt nem éreztem abszolút...

2013. aug. 6. 15:00
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok pcos
2013. aug. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!